Як повернути розтягнутим джинсам колишній вигляд

Простий спосіб

З часом будь-який одяг втрачає свій початковий вигляд, і вироби з деніму, а особливо джинси, — не виняток. Загальновідоме правило: якщо прати їх занадто часто або не дотримуватися правильного температурного режиму, процес деформації відбувається набагато швидше. Однак що робити, якщо джинси вже розтягнулися й стали мішкуватими? 

Про те, як повернути розтягнутим джинсам колишній вигляд, ексклюзивно для ELLE UK розповіла віцепрезидентка Levi’s із жіночого дизайну Джилл Генза. 

Джинси

«Більшість денімових тканин розтягуються, навіть якщо в них немає еластичного волокна. У разі багаторазового носіння джинси можуть почати слабше тримати форму, особливо на талії, стегнах і колінах. Однак розтягнутим джинсам можна повернути колишню форму, незалежно від їхнього віку». 

Джилл наголошує, що перед початком процедури необхідно знати: вода й тепло стимулюють скорочення волокон у джинсах, проте складно сказати, наскільки зменшиться саме ваша пара. До того ж висока температура впливає й на колір, тому якщо ви прагнете зберегти його, виверніть джинси. 

Джинси

Один із найпростіших способів «стиснути» джинси — випрати їх у теплій воді, тримаючи навиворіт, і висушити на свіжому повітрі. Для більш індивідуальної посадки варто одягти їх і залізти у ванну. Джинси пристануть до вашого тіла, і в такому стані їх треба висушити. За словами Джилл, хоча цей спосіб і не є найкомфортнішим, проте він найбільш ефективний. 

Зберегти джинси в такому стані допоможе ручне прання в холодній воді без мила між машинним пранням. 

За матеріалом ELLE UK


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали