Як підібрати бра для вагітних: моделі, фасони, бренди

Відповідаємо на найпоширеніші запитання

Під час вагітності фігура жінки змінюється, тому доводиться повністю оновлювати гардероб. Мова йде про купівлю не лише нових джинсів та суконь, а й білизни, яка відіграє особливу роль в гардеробі вагітної та мами, що годує. Зумовлено це змінами в грудях, що відбуваються буквально з перших тижнів виношування: вони стають більш чутливими й поступово збільшуються. Такі зміни спричинені підготовкою до важливого процесу — вигодовування малюка.

brabrabra

В зйомці брали участь клієнтки брендів та співробітниця brabrabra

Знайти зручний та гарний одяг для вагітних, здається, вже не проблема. До того ж українські бренди зараз активно об’єднуються та інтегрують спільний досвід у створення якісних речей. Так, український бренд комфортної жіночої білизни brabrabra й помічник українських матусь Мамин Дім об’єдналися і створили спільний продукт — комфортний та безпечний бра для вагітних і мам, що годують. Метою колаборації є турбота про груди жінок, щоб білизна не шкодила їхньому здоров’ю, була комфортною та привабливою. Тож розберемося детальніше, як підібрати бюстгальтер для особливого періоду життя.

brabrabra х Мамин Дім

Коли слід починати носити білизну для вагітних?

Першою ознакою стає збільшення розміру та підвищена чутливість грудей. Дуже важливо не ігнорувати ці зміни, а відразу починати носити замість звичайного бра спеціальний для вагітних.

brabrabra х Мамин Дім

Де знайти якісний бра для вагітних?

Колаборація brabrabra х Мамин Дім створили комфортний бюстгальтер для вагітних та жінок, що годують. В розробці бра відштовхувались від філософії brabrabra «комфортний бра = щасливі груди», якщо під час носіння бра відчувається дискомфорт, справа в ньому, а не у грудях жінки, та досвіду бренду «Мамин Дім», який 23 роки створює зручну білизну й домашній одяг для комфортної вагітності та годування грудьми. 

brabrabra х Мамин Дім

Як підібрати ідеальний бра?

Особливі якості, що мають бути в бра: максимальна підтримка, невагомість, комфортні та широкі бретелі, зручний механізм для швидкого годування малюка та щораз більша чашка, яка адаптується під зміни грудей протягом усього періоду. Бра brabrabra х Мамин Дім відповідає усім цим вимогам і має широкий розмірний ряд.

brabrabra

Про це розповімо трішки докладніше.

Розмірний ряд. Одним із найважливіших критеріїв під час вибору білизни є саме розмір, бо у період виношування він постійно збільшується, але купувати білизну «на виріст» теж не варто. Бюстгальтер, який не підходить за розміром, не забезпечить потрібну підтримку та буде викликати дискомфорт. Бра для вагітних і мам, що годують, покривають розміри в обʼємах 75-90, В-Н, тому жінка з майже будь-якими параметрами зможе знайти в колекції brabrabra х Мамин Дім комфортний безкаркасний бра.

brabrabra х Мамин Дім

«Зростальний бра». Його унікальність полягає в чашці, що «зростає», — з таким бра можна не турбуватися про те, що зі збільшенням розміру грудей доведеться купувати нову білизну. Чашка адаптується, навіть якщо груди збільшаться на розмір чи більше.

Широкі бретелі. Груди в період вагітності стають важчими, отже, їм потрібна сильніша фіксація. Тож у бюстгальтері brabrabra х Мамин Дім більші розміри мають ширшу товщину бретелей. «Розумна» ширина дозволить рівномірно розподіляти навантаження по спині та плечах і не буде спричиняти дискомфорту під час носіння.

brabrabra х Мамин Дім

Невагомість, яка забезпечена ідеальним поєднанням сітки та бавовняного полотна. Бавовняна підкладка всередині чашки забезпечує додатковий комфорт, виводить вологу та сприяє теплообміну, також цей матеріал гіпоалергенний і не викликає подразнень. Сітчасте полотно ззовні чашки дозволяє бра бути більш еластичним, краще адаптуватися до тіла та виглядати дуже привабливим.

brabrabra х Мамин Дім

Кліпса для годування. Саме завдяки цій крихітці процес годування малюка відбувається дуже швидко будь-де та будь-коли. 

Тож варто памʼятати, що купівля спеціально розробленої білизни для вагітності й годування — це в першу чергу турбота про себе та свій комфорт, свою красу та здоров’я.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали