НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ПРИНЦ УИЛЬЯМ СДЕЛАЛ ФОТО, КАК У КЕЙТ МИДДЛТОН В...

«ЛЮБОВЬ МЕГАН И ГАРРИ ПОКАЗАЛА СИЛУ ТОГО, ЧТО...

ДАТСКИЙ ПРИНЦ НИКОЛАЙ ОТКРЫЛ МУЖСКОЙ ПОКАЗ DIOR...

КАК В БУТИКЕ ВИКТОРИИ БЕКХЭМ ОКАЗАЛИСЬ КАРТИНЫ...

Своє пальто: 15 варіантів від українських дизайнерів

Яскраві та класичні, приталені та oversize, – в українських брендів є всі варіанти

Пальто – це річ, з якою ми проводимо майже півроку (так-так, порахуйте самі), це річ, по якій «нас зустрічають» і в яка є абсолютним must-have в гардеробі кожної дівчини. Саме тому пальто треба обирати свідомо і не шкодувати грошей, адже така річ буде з вами не один сезон. Якщо ви ще не обрали «саме те», «своє» пальто, ми пропонуємо вам звернути увагу на продукцію українських дизайнерів.

1. Класичне пальто

Класичне – не означає нудне. Принаймні, якщо мова йде про українські бренди. Сірі пальта маскулінного силуету можна знайти у BOGUSH та PRZHONSKAYA, максі-пальто відтінку мокрого асфальту у LAKE, «халатний» силует є у пальта від NuBekh, а Ksenia Schnaider пропонує чорне пальто з помаранчевою підкладкою.

2. Яскраве пальто

Якщо вам вистачає сірого кольору навколо і хочеться, аби пальто піднімало настрій, обирайте колір. Ніжно-рожеве пальто від Yana Chervinska та пальто відтінку «охра» від BEVZA не залишать вас без уваги. Поєднання кольорів в пальтах пропонують GOLETS, Lana Ballary та PRZHONSKAYA, а в бренду BAYTOV можна знайти пальто актуального відтінку червоно вина.

3. Пальто з деталями

Для тих, у кого вже є класичне пальто, але хочеться ще. Пальта з особливим силуетом та деталями підійдуть для особливих подій. У SLAVA можна знайти сіре пальто-кейп, у LAKE – об’ємне пальто з лаковими вставками на рукавах. Акцент на кишенях зроблено у пальті від The Coat by SK (кольорове хутро) та від ELENAREVA (тороки).

Кращі образи: street style перших днів UFW

7 кращих колекцій Ukrainian Fashion Week в колажах

MustHave и ELENAREVA представили совместную коллекцию

Загрузка...