Бренд Wonder і стилістка Olya Instyle створили колекцію костюмів для дому та подорожей

Терміново у вішліст!

Стилістка Olya Instyle (Ольга Тернова) та український бренд одягу Wonder напередодні новорічних свят об’єдналися задля створення лінійки естетичних костюмів для дому та подорожей.

«Ідея спільного проєкту виникла майже рік тому. Саме тоді ми вирішили змінити стратегію випуску продуктів бренду і зробити акцент на колабораціях. Водночас ми відчули нестримне бажання створити щось разом із людиною, яка розділяє наші базові цінності й принципи роботи: безкомпромісне ставлення до питань якості та спільне креативне бачення кінцевого результату. Так народився проєкт Olya Instyle for Wonder», — розповідають співзасновниці бренду Юлія Сорокіна та Юлія Купава.

Стилістка долучилася до роботи над проєктом в якості керівника креативної команди. Кожен елемент костюму, оздоблення та орнамент для вишивки — результат багатогодинної комунікації між Олею та департаментом розробки продуктів бренду.

На окрему увагу заслуговує вишивка. У пошуках основи для неї команда звернулася до архівів всеукраїнського депозитарію: понад місяць довелося вивчати історію українського орнаменту та еволюцію національного вбрання. Згодом усім отриманим знанням треба було надати нового звучання та реалізувати його в одязі, що знайде місце в гардеробі сучасної українки.

«Загалом нам вдалося створити класний продукт: якісний та сучасний. Але ми вирішили піти далі та нагадати дівчатам, що сила — всередині кожної, а опора на СЕБЕ — найміцніша. Так, ми пропонуємо скласти власний перелік речей, які приносять задоволення, та, звісно, напередодні Нового року, загадати бажання. Саме для цього було створено спеціальний сет листівок. Отже, сподіваємося, щойно відкриється коробка з костюмом, почнеться розмова з собою — щира та відверта, а сам костюм стане річчю, яка даруватиме щастя та радість», — зазначила Ольга Тернова.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали