Прикраси від українських брендів, які варто обрати на День святого Валентина

Ідеальний подарунок до 14 лютого

День закоханих уже зовсім скоро, а це значить, що саме час міркувати про цікаві образи, які можна створити для такого особливого моменту. Ідеальних формул для аутфітів на День святого Валентина не існує: чи обрати червону латексну сукню, чи зупинитися на вишуканому костюмі, чи взагалі вдягнути зручну піжаму — усе залежить лише від вашого настрою і планів, які ви для себе поставите. Проте знаємо точно, що може доповнити кожен ваш образ: від елегантного вбрання для ресторану до домашнього лука для перегляду романтичних фільмів. І це, безперечно, прикраси. 

Витончені тонкі ланцюжки з кулонами, каблучки з камінцями, довгі сережки, браслети або брошки — прикраси стануть тим елементом, який додасть святковості образу. А ще, погодьтеся, це чи не найкращий подарунок, який можна зробити собі або коханій людині на День закоханих. 

Велике різноманіття прикрас на будь-який смак можна знайти в колекціях українських брендів. Якщо душа бажає більше атрибутів свята в образі, то знаходимо аксесуари у формі сердець, як, наприклад, масивні ланцюжки з кулоном із замковою шпариною у POCHÉ Jewelry. Коли, як не в цей день, одягнути прикраси із дорогоцінним камінням: якщо хочеться зробити для себе справді цінний подарунок, який буде довгі роки вас радувати, то можна зупинити свій вибір на каблучках з рубінами від Sova або намистах і браслетах з діамантами від Guzema Fine Jewelry. Більше кольору та яскравості додасть червона підвіска у вигляді ляльки-мотанки від Dukachi або каблучка такого ж відтінку у формі серця від Tsvite Teren. А деякі з прикрас ви можете носити навіть разом зі своїм хлопцем, як-от кафи OMELIA.

ELLE.UA зібрав для вас найкрасивіші прикраси від українських брендів, які стануть яскравими акцентами в будь-яких образах на День святого Валентина. 

Браслет Guzema Fine Jewelry

Каблучка SOVA

Сережки Tsatsa Petsky

Намисто Dukachi

Кольє POCHÉ

Каблучка Tsvite Teren

Кафи Nomis

Намисто Sa Pasé

Намисто Minimal

Сережки й намисто «Ні грама драми»

Сережки й намисто LITKOVSKA

Намисто SOLO for Diamonds

Кулон BEVZA

Кафи OMELIA


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали