Be my Valentine: 30 червоних речей від українських брендів

Сукні, костюми, білизна та прикраси для зустрічі Дня святого Валентина

Чим менше днів залишається до 14 лютого, тим більше зростає бажання вбратися в червоний образ. Навіть якщо у звичайному житті ви надаєте перевагу чорно-сіро-бежевій палітрі, напередодні Дня святого Валентина не піддатися червоній лихоманці досить таки складно. Особливо з огляду на те, що червоний — один із трендових кольорів 2023–2024 років, а отже, майже кожен бренд розфарбував свої колекції цим яскравим відтінком любові та пристрасті.

CULTNAKED

Якщо на День закоханих у вас запланований романтичний вечір, обирайте лелітки (J`amemme, Morandi), латекс, (CULTNAKED, Karunas), грайливі плісе (Femif), шкіру (STRELNYKOVA) та звабливі міні (árutiunova, Marsego). Якщо ж нічого особливого не передбачається, спробуйте розбавити свою офісну рутину червоним брючним костюмом (COOSH), стриманою, але акцентною сукнею з трикотажу (O.TAJE), асиметричним светром (CHUYKO) чи напівпрозорою блузою (Vivons). Для походу в театр підійдуть максі (Litkovska, MY x MY, Mint, POUSTOVIT), тоді як спокусливі комплекти спідньої білизни (Pétale Intimates, bæd stories) стануть найкращим варіантом у тому випадку, якщо ви з коханим/-ою захочете провести цей вечір вдома. І не варто нехтувати аксесуарами: чи то сумкою з атласу (BIBLIOTHEQUE), чи то лакованими балетками (HVÓYA), чи то сережками з рубінами (Sova), чи то шкіряним об’ємним клатчем (Kachorovska) — вони стануть у пригоді не тільки під час лютневого романтичного марафону, а й упродовж усього року, незалежно від сезону і трендів. Адже якщо і є щось вічне у модному світі, то це точно позачасовість чорного та червоного кольорів.

ELLE.UA зібрав 30 стильних речей від українських брендів (від одягу до прикрас) у всіх можливих відтінках любові. Сподіваємося, що питання, в чому зустрічати День святого Валентина — 2024, вирішиться у вас якнайшвидше.

CULTNAKED

CULTNAKED

Karunas

bæd stories

Nué

J`amemme

J`amemme

MY x MY

Litkovska

MY x MY

Femif

Morandi

Marsego

Pétale Intimates

Mint

POUSTOVIT

Vivons

O.TAJE

CHUYKO

COOSH

árutiunova

árutiunova

STRELNYKOVA

Kachorovska

Sova

Kachorovska

JUNA

HVÓYA

BIBLIOTHEQUE

Bevza

Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали