Образ на випускний: найгарніші святкові сукні та костюми від українських брендів

Особливі моделі для особливого вечора

Багато хто пам’ятає ці трепетні моменти перед випускним вечором у прагненні віднайти «свою» сукню — таку, яка б зробила свято незабутнім. Години примірок у пошуках того самого образу, хвилювання перед важливим вибором, а потім, у день Х, відчуття цілковитої впевненості та захоплення собою.

Однак, хай там як, не у всіх пошуки вбрання на випускний асоціюються з чимось радісним і цікавим. Для когось це більше про стрес і хвилювання від того, що жодна річ не втілює бажаний образ із голови. Саме тому ми вирішили допомогти з цією нелегкою справою та відібрали найкрасивіші сукні й костюми від українських дизайнерів на будь-який смак і цінник. Тож, якщо ви чекаєте на особливу подію або бажаєте зробити подарунок близькій людині, яка готується до випускного, переглядайте нашу добірку.

Настрій для строгих та елегантних брючних костюмів — звертаємо увагу на варіанти L’eskizzo та Delegan. Якщо хочеться легкої й невагомої сукні — обираємо серед моделей Fashionista, MY x MY та WKMF. Мінімалістичний вишуканий образ без зайвих деталей можна створити із вбранням CĖNC, Anna October або SERENITY, а більш святковий та урочистий — з WONÀ by WONÀ CONCEPT, Alice K та J`amemme.

L’eskizzo

Friends of Fashion

CĖNC


NESSA

Anna October

BALYKINA

WONÀ by WONÀ CONCEPT

iam brand

Delegan

J`amemme

SERENITY

Alice K

 

Fashionista

MY x MY

WKMF

Etnodim


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали