Нове ім’я: український бренд комфортного одягу Generation in Zoom

Made in Ukraine!

Тенденція

За два роки нової реальності ми змінили не лише пріоритети в харчуванні, ставленні до свого здоров’я та тіла, а й поглянули під іншим кутом на повсякденний гардероб. Більшість із нас замінили офісні сорочки й костюми на затишні худі, комфортні штани та майже невагомі лонгсліви. Нам усе менше хочеться купувати сукню з пір’ям чи жакет у паєтках, які в кращому разі дочекаються одного-двох світських виходів за рік. Ключовим словом при формуванні стилю стала «база» — універсальні речі, які легко комбінуються між собою та в яких ви почуваєтеся в прямому сенсі «як удома».

Нове ім`я

Із таких міркувань і сформувався ДНК бренду Generation in Zoom, який з’явився на українському ринку 2021 року (і вже, до речі, встиг стати офіційним партнером минулорічного конкурсу «Міс Україна»). Саме під час карантину, коли відбувалося глобальне переосмислення і всі масово йшли в online та zoom, Євгенія та Марія Варениця оголосили про запуск марки.

Дебютний кампейн бренду, що складався тільки з трикотажного одягу, відкрила відома модель та блогер Валерія Комарова.

Як показала практика, одяг Generation in Zoom дозволяє вам мати доречний вигляд не тільки під час домашніх кінопереглядів, а й дорогою до спортзалу, офісу чи навіть на затишній вечірці в колі друзів.  

Чисті лінії, спокійна палітра відтінків, відсутність величезних логотипів та безумовна якість Generation in Zoom змогли вивести вітчизняний мас-маркет на абсолютно новий рівень.

Той випадок, коли ви не хочете жертвувати комфортом заради трендів, але понад усе цінуєте універсальність та позачасовість речей.

Для кого створений одяг Generation in Zoom?

Бренд, який орієнтований на кожного, хто веде здоровий спосіб життя, знає цінність часу, з любов’ю ставиться до себе та довкілля, вже встигли оцінити українські знаменитості та інфлюенсери. Ознайомитися з асортиментом Generation in Zoom можна на сайті бренду, в Instagram та на третьому поверсі київського ЦУМу.

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали