Найкрасивіші сукні максі для зимових свят

Довгі сукні з нових колекцій українських брендів

Українські модні бренди один за одним випускають різдвяно-новорічні колекції, наче натякають нам: час визначитися зі своїм святковим вбранням, а краще з кількома одразу. Сукні (від екстраміні до максі зі шлейфами), комбінезони, блузи, спідниці; оксамит, каміння, лелітки, шкіра, шовк; стримані пастельні кольори, яскраві й насичені відтінки — від пропозицій у сезонних капсулах очі розбігаються. Тож ми вирішили підготувати для вас модну шпаргалку з найбільш універсальним вбранням для зустрічі Нового року — 2024: сукнею максі.

Довгі сукні мають безліч переваг: самі по собі вони на 90% формують готовий образ. Додати кілька аксесуарів, підібрати стильне взуття, макіяж і зачіску — і ви маєте неперевершений вигляд. Залежно від силуету і щільності тканини сукня максі може як підкреслити ваші принади, так і приховати деталі, які ви б воліли залишити непомітними для інших. Крім того, в сукні максі (на відміну від міні) ви зможете почуватися більш вільною у своїх діях, зокрема танцях чи конкурсних активностях, якщо такі передбачені програмою вечора.

Яку ж сукню максі обрати для зустрічі Нового року — 2024? Звісно, ошатну. Ту, в якій ви будете почуватися особливо. Традиційно бренди пропонують усі можливі варіанти чорних суконь, експериментуючи тільки з фактурами і кроєм. Так, Sayya зробив ставку на мереживо, CÏX — на balloon skirt, Coosh — на рукава кльош, Katimo — на будуарну естетику, W8LESS — на рюші, а The Lace та Inlyland — на елегатні вирізи. Натомість Come With Me brand і Bobkova закликають переходити «на світлий бік» і святкувати Новий рік і Різдво у сукнях білих, молочних та кремових відтінків. Fashionista взагалі відходить від колірних обмежень і презентує синю сукню плісе, яка нагадує різдвяне вечірнє небо. Тоді як Blast Out Studio йде ва-банк мерехтливою червоною сукнею. До речі, про сяйво. Найкрасивіші сукні максі в лелітках цього сезону представлені у колекціях J’amemme та Balykina. Розкішну сукню, яка нагадує обладунок Жанни д’Арк, ви знайдете у Strelnykova. У цій же колекції є й ніжніший варіант для новорічної ночі — асиметрична сукня плісе з теплим металевим відблиском, яка нагадує найкрасивішу іграшку на ялинці. Якщо ж ви налаштовані цього року на сукню максі з візерунком — зверніть увагу на етномотиви від Jul x Katsurina чи зміїний принт від My x My. Вибір, як бачите, неозорий. Найкрасивіші сукні максі зими 2024 року від українських брендів — у нашій добірці.


Bobkova

Eternal

Bobkova

Sayya

Strelnykova


CÏX

Balykina


Coosh

Jul x Lutiki

Strelnykova


Inlyland


 Fashionista 


The Lace

 J’amemme


 J’amemme

Katimo

My x My

 Fashionista 

W8LESS

Blast Out Studio

Come With Me brand

Читайте також: У чому зустрічати Новий рік — 2024: головні кольори


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали