У чому святкувати Новий рік: 15 образів у головному зимовому кольорі

Референси для новорічних образів від найвідоміших дизайнерів світу

Символом 2024 року стане Зелений Дерев’яний Дракон, тож головними кольорами, які принесуть успіх, будуть зелений та жовтий у всіх їхніх відтінках. Цілком очікувано саме ця палітра стала основою для формування новорічних образів, адже багато хто намагається віддати шану символу року саме через вбрання для свята. Водночас стилісти зазначають, що задобрити Дракона також можна золотом та сріблом, головним кольором року — червоним — та фіолетовим.

Та все ж, як зазвичай, у тому, що стосується моди, є й інший табір — тих, хто завжди і в будь-якій ситуації віддає перевагу розкішній класиці. Серед колірних фаворитів фешіоніста, в яких вони планують зустрічати 2024-й, — чорний  (безпрограшний варіант для будь-яких святкових подій — чорна сукня, котра стала одним з головних модних трендів у Instagram напередодні свят) та білий, який ідеально втілює чистоту та морозну свіжість зими.

Використання білого кольору як домінантного для новорічної ночі має декілька переваг, які роблять його вагомим конкурентом для улюбленців Дракона. Так, білий колір  асоціюється із чистотою та свіжістю, що робить його доречним вибором для початку нового року. Окрім цього, універсальність білого дозволяє гармонійно поєднувати різні акцентні кольори та прикраси, не створюючи при цьому конфлікту. Що вже й казати про те, що білий є втіленням зими, що робить його одним з найбільш атмосферних кольорів для зимових святкувань.

Білосніжний колір можна було побачити в осінньо-зимових колекціях чи не всіх провідних модних брендів, серед яких Givenchy, Dior, Valentino, Dolce & Gabbana, Bottega Veneta, Chanel і не тільки. Моделі з’являлися на подіумах у сукнях з лелітками та пір’ям, розкішних брючних костюмах, які виглядають не менш ошатно, ніж сукні, та комплектах зі спідницями, ніби створених для святкової ночі. Референси для новорічних образів від найвідоміших дизайнерів світу — у нашій фотодобірці.

Dior

Givenchy

Courreges

Coperni

Valentino

Dolce & Gabbana

Balenciaga

Bottega Veneta

Giambattista Valli

Valentino

Dior

Chloé

Zimmerman

Dolce & Gabbana

Chanel


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Як це було: ELLE Active Forum 2024


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Читайте також
Популярні матеріали