11 трендових довгих спідниць від українських брендів, які ми носитимемо цієї зими

Довжина міді й максі

Зимові холоди зовсім не привід відмовлятися від такого елементу гардероба, як спідниця. Навіть у морозну погоду її можна цікаво стилізувати та створити з нею небанальні образи. На перший план передовсім виходять спідниці довжини міді та максі, які не лише матимуть трендовий вигляд, а й зігріватимуть від морозу. Українські бренди тут представили варіанти різних форм і з різних тканин. 

Nuga, The Coat і Jul віддали перевагу теплим вовняним спідницям, CICI COCO обрав для своїх моделей екошкіру, diadia поекспериментував з вельветом, а Ksenia Schnaider — із денімом. Серед них і спідниці на запах, і з розрізом, й асиметричні. Більшість моделей представлені в базових кольорах, які легко поєднати з іншими речами. Проте, якщо ви бажаєте зробити образ яскравішим, можна додати різнобарвні деталі у вигляді аксесуарів чи взуття — наприклад, кольорові колготки, які в цьому сезоні запозичили для свого гардероба чимало фешіоніста.

У повсякденних образах міді- та максіспідниці можна поєднувати зі светрами, піджаками, лонгслівами та сорочками. Сьогодні ділимось з вами моделями з останніх колекцій українських брендів.

CĖNC

Nuga

The Lace

Litkovska

The Coat

Jul

O.Taje

MY x MY

CICI COCO

diadia

 

Ksenia Schnaider

Текст: Анастасія Поляк


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали