ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

АЛИСА МИЛАНО ШОКИРОВАЛА ПОСЛЕДСТВИЯМИ...

«С АДАМОМ ЛЕВИНОМ И БЕХАТИ Я ПОЗНАКОМИЛАСЬ НА...

«ТЫ БЕЗУСЛОВНО ЛУЧШАЯ. САМОЕ ЛУЧШЕЕ ИЗ ТОГО, ЧТО...

Свідома мода: сережки і браслети з переробленого срібла, пластикових пакетів та корків від пляшок

Екологічна колекція від Yastreb Jewelry

Рейтинг статьи / 0
4 5 4

Український ювелірний бренд Yastreb Jewelry представив колекцію аксесуарів Re (від слова Recycle), створену вручну з переробленого срібла, пластикових пакетів та корків від пляшок, що використовувалися.

Yastreb Jewelry

«Я довго шукала спосіб реалізації ресайкл колекції, де якість та дизайн відповідали б рівню ювелірних виробів. Тут існувала потреба показати людям, як легко можна приєднатися до усвідомленого споживання і при цьому мати стильний вигляд», — говорить Лєна Ястреб.

Дизайнерка хотіла вкотре привернути увагу до проблеми переробки сміття і показала, як найбільш неочікувані форми можна створити з одноразових речей.

Ідея зйомки в польових умовах — використання природних ландшафтів як декорацій, аби зіграти на контрастах штучних матеріалів в аксесуарах. Фотограф кампейну — Алекс Бутко, обличчя нової колекції — вокалістка Pur:Pur Ната Сміріна.

«Я довго обирала особистість, на якій колекція Re буде не лише мати стильний вигляд, але яка буде транслювати ідею соціальної відповідальності та переробки в своєму житті. Ната Сміріна — людина з проактивною життєвою позицією», — каже дизайнерка.

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

Что носить в офис этим летом: составляем стильный деловой гардероб

«С Адамом Левином и Бехати я познакомилась на ивенте от Yves Saint Laurent, спустя время он написал мне: "Давай бить тату"», — украинка Александра Масюк

Фарфоровая кукла и грузинские пардаги: гид по особенным предметам барахолки «Кураж»

Чем полезно миндальное молоко и как его приготовить дома