7 порад, які допоможуть вам уникнути невдалих модних покупок

Лайфхаки, які змінять ваш шопінг

Інколи шопінг з приємного процесу перетворюється на низку розчарувань, а шафа методично наповнюється речами, які ви так ніколи й не одягнете. Як уникнути невдалих покупок, які забирають час та кошти? Як навчитися правильно інвестувати в гардероб? Ось декілька порад, які якісно змінять ваш модний шопінг.

Розберіть свій гардероб

Перш, ніш вирушати за покупками, ретельно розберіть свою шафу. Переберіть речі, згадайте, що у вас вже є, що ви носите найчастіше та чого вам не вистачає, аби ваші образи стали ще цікавішими та різноманітнішими. Такий підхід допоможе уникнути імпульсивних покупок та зосередитися на тих речах, які вам дійсно необхідні. 

Ціна та цінність

Купуючи речі, звертайте увагу не лише на цінник у прямому сенсі цього слова, але й на їхню потенційну цінність у носінні. Від чого залежить другий аспект? Від того, наскільки легко ви зможете поєднувати її з іншими елементами гардероба та наскільки довго вона залишатиметься актуальною. Від якості матеріалів, з яких зроблена річ, оскільки від цього залежатиме, як довго ви зможете її носити. Поглянувши на покупки з такої точки зору, ви усвідомите, що те, що коштує дорого, згодом може виявитися набагато дешевшим для вашого гаманця, а також, безумовно, корисним для обмеження швидкої моди.

Увага на колір

Деколи у нас виникає спокуса придбати річ нестандартного фасону або ж кольору, аби додати чогось нового у свої образи. Однак, радимо вам поставитись до вибору кольору з особливою уважністю, адже він може банально не пасувати вашому кольоротипу і внаслідок цього невдало відтіняти шкіру чи підкреслювати недоліки. Щоб зрозуміти, чи підходить вам той чи інший відтінок, потримайте річ біля обличчя в добре освітленому дзеркалі. Поекспериментуйте під час примірки, зважте всі плюси та мінуси, не поспішаючи з покупкою.

Точність

В офлайн-магазинах ми практично ніколи не купуємо речі без примірки, а ось коли йдеться про покупки онлайн, ми часто легковажимо та обираємо річ «на око», орієнтуючись на фігуру моделі. Аби уникнути розчарувань, нудних заповнень бланків та повернень, озбройтесь сантиметром та, перш ніж замовити ту чи іншу річ, дізнайтеся свої точні параметри, які зможете звіряти з розмірною сіткою магазинів. Звісно, це не стовідсоткова гарантія успіху, однак ризик придбати річ «з чужого плеча» все ж буде значно меншим.

Не женіться за трендами

Експерименти ніхто не скасовував, однак впевнені, що ваш багаторічний досвід підказує вам, що вам пасує, а що ні. Тому, перш ніж придбати річ лише тому, що вона в тренді, переконайтеся, що цей тренд стане гармонійним доповненням вашого стилю. Забудьте про референси з подіумів, адже між тим, як річ виглядає на модному показі та в житті, — величезна різниця. Орієнтуйтеся на своє відображення в дзеркалі й внутрішні відчуття — вони ніколи не обманюють.

Матеріали

Заглибившись у різноманіття матеріалів, які існують на ринку, та дізнавшись більше про їхні плюси й мінуси, ви точно не піддастеся спокусі купити просто красиву річ, якість якої викликає запитання. Якщо для вас важлива насамперед екологічність, зверніть увагу на екологічні бренди та магазини, а якщо шукаєте річ на всі часи, обирайте тканини преміумм’якості, які слугуватимуть не один сезон. Такий підхід зробить ваш пошук більш цілеспрямованим та допоможе не розпорошувати увагу.

Любіть себе

Шопінг може бути надзвичайно стресовою подією, якщо замість того, аби прийняти себе такими, якими ви є, ви вимагатимете від себе неможливого та намагатиметесь відповідати нереалістичним стандартам краси. Любіть себе і своє тіло, обирайте те, що вам подобається і пасує якнайкраще, робіть покупки з оптимізмом і позитивом — доведено, що такий підхід здатний докорінно змінити не лише шопінг, а й життя загалом.

За матеріалами ELLE Nederland


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали