5 акцентних прикрас, які допоможуть розбавити мінімалістичні осінні образи

Український настрій пасує кожній

Популярність мінімалізму дедалі більше відображається в загальних fashion-тенденціях, таких як офісний стиль і librarian-core. Та попри це відмовитися від яскравості та цікавих акцентів не в змозі жодна з нас. Навіть просто вибігаючи пити каву з подружкою в джинсах і світшоті, нам кортить додати якусь деталь — прикраса, найваріативніша з них.  

На хвилі уваги до рустикального стилю та нашої культури, українські бренди пропонують додавати акценти саме за допомогою автентичних прикрас, які будуть цікаво виглядати як з повсякденними, так і з діловими образами. І, головне, неодмінно привернуть увагу всіх фешіоніста.

Ruslan Baginskiy 

Соняшник із серії прикрас SKARBY бренду Ruslan Baginskiy ідеально впишеться в трендовий чорно-білий сет та будь-яке поєднання в офісному стилі. Виготовлений із бісеру вручну, він надасть образу ноти спогаду про квітучий сад і меланхолії за літніми подорожами нашою країною.  

dukachi

Підвіска з лялькою-мотанкою «Веснянка» є інтерпретацією традиційної солом’яної ляльки обрядового значення, яка була невід’ємною частиною сільського побуту України протягом XX століття. Її виготовляють виключно за передзамовленням, тож кожна клієнтка має можливість отримати щось по-справжньому особливе. Наш фаворит стилізації її в осінньому образі — з гольфами під горло, спортивними або розслабленими джемперами.

MY x MY

Прикраса «Дзвоник» — справжній елемент косівської кераміки, форма якого з давніх-давен вважалася оберегом для того, хто його носить. Розпис кожного дзвоника унікальний, тож фешіоніста отримують сповнений сенсів і культурного надбання виріб. На нашу думку, він стане вдалим завершенням образу, основою якого є в’язана сукня чи костюм. 

FOREMOTHERS Jewelry

Моносережка Spiral від нового українського бренду FOREMOTHERS, які вміло осучаснюють скарби трипільської історії. Одна асиметрична прикраса додає образу родзинку, але за бажанням його можна комбінувати з такою ж сережкою або з іншою. Радимо комбінувати цю сережку з лаконічними жакетами, бомберами, тренчами та пальтами.

GUNIA Project

Гердан — традиційна українська прикраса з бісеру, яку GUNIA Project активно додають у сучасні образи, тож пройти повз нього просто неможливо. Він має цікавий вигляд з лонгслівами та сорочками, а також кардиганами. 

Текст: Дарʼя Чиркова


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Читайте також
Популярні матеріали