Як скандинавські модниці носять total denim look

Нове бачення старого тренду

Модель на показі Nina Ricci осінь-зима 2023, з голови до ніг одягнута у світлий денім, стала втіленням одного з головних цьогорічних трендів. Так, цього року ми знову захотіли мати у своїх гардеробах набагато більше практичних, універсальних та водночас стильних речей з деніму, аніж лише улюблені джинси. Серед таких — джинсові спідниці з розрізами, сорочки (оверсайз та вкорочені), тренчі, топи та навіть сумки й шопери.

Nina Ricci

А ті, кому цей тренд особливо сподобався, активно експериментують з образами total denim, поєднуючи в одному образі відразу декілька джинсових речей. Тренд, який був на піку популярності в 90-х та отримав знакове втілення під час появи Брітні Спірс та Джастіна Тімберлейка, одягнутих в денім з ніг до голови, на червоному хіднику 28-ї American Music Awards, повернувся до нас в більш спокійній інтерпретації — сьогодні ми обираємо переважно мінімалістичні моделі простого крою та у відтінках приблизно з однієї кольорової гами, які гармонійно поєднуються між собою. Знайти повну джинсову базу на всі випадки життя можна, зокрема, в нових колекціях з деніму від українських брендів.

Не оминули цей тренд увагою і скандинавські модниці, які активно демонструють його на вулицях Копенгагена. Як носять цей тренд фешіоніста? Дивимося в нашій фотодобірці.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали