Як покращити образ за допомогою аксесуарів: 4 безпрограшні прийоми від стиліста

Вся увага на деталі

Із сезону в сезон ми дбаємо про свій капсульний гардероб, поповнюємо його якісним одягом, який довго не втрачатиме актуальності. Звісно, розбавляємо базу трендовими акцентами, відсуваючи на антресолі одні речі й звільняючи місце для інших. Але, мусимо визнати, тренди — річ швидкоплинна, і дехто елементарно не встигає гнатися за ними й підхоплювати всі тенденції одразу за подіумом чи модними інфлюенсерами. Та чи означає це те, що образи без трендових вкраплень приречені бути нудними й не стильними? Абсолютно ні. Крім вашого природного смаку (власне, вашого способу комунікації зі світом) та надивленості, яку можна прокачати, як м’яз, існують прийоми стилізації, які завжди «витягують» образ і роблять його цікавішим. Звісно, таких прийомів є десятки, якісь зосереджені на кольорах, силуетах, багатошаровості чи поєднанні непоєднуваного. Сьогодні ж ми сконцентруємося на деталях, які іноді вирішують все. Спеціально для ELLE.UA стилістка Марина Мартинів разом із мультибрендовим магазином Ultrashop поділилася чотирма способами стайлінгу в комплекті, де основна роль припадає на аксесуари. 

Подвійний акцент

Основною statement-деталлю в такому образі стає сумка, а наступні акценти дублюємо у взутті, головному уборі, рукавичках чи шкарпетках. Двох таких колірних римувань в одній стилістичній комбінації буде цілком достатньо. Серед відтінків, на які варто звернути увагу цього сезону: вершкові, бузкові, помаранчеві, коричневі та червоні.

Офіційно-ділова естетика

Безпрограшна класика, яка давно вийшла за межі офісних приміщень. У 2024 році ми знову ностальгуємо за стилем preppy та культовими образами улюблених кіногероїнь із 90-х (як-от Жизель Бюндхен у кінострічці «Диявол носить Prada»). Для типового дрескоду з 09:00 до 17:00 зазвичай обирають сумку та взуття в одному кольорі чи підтоні, надаючи перевагу білосніжним шкарпеткам без принтів, які лише підсилюють лоск і шик всього образу.

Принцип підсилення

Наступний прийом варто взяти на озброєння всім, хто хоче відпочити від power blazer, човників та структурованих сумок. Підсилити стиль casual спортивними акцентами, який створить ефект розслабленості та невимушеності у вашому образі. М’які форми та текстури, пастельні приємні відтінки й вільний крій дозволять вам почуватися комфортно і водночас стильно за будь-яких обставин.

На контрасті

Наступне правило звучить так: забудьте всі правила, які ви знали до цього. Поєднати класику зі спортом? Легко! Бохо з casual? Чому ні! Спробуйте поекспериментувати не тільки зі стилями, а й з кольорами та принтами. Поєднати непоєднуване, аби додати особливих звучань і підсилити відсоток завершеності вашого образу. Жодних теоретичних обмежень! Дозвольте проявитися вашій особистості, характеру й темпераменту через особливу мову — вашого індивідуального стилю, що виходить за будь-які рамки й обмеження.

Як це все працює на практиці, Марина Мартинів демонструє у відео:


Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали