ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

КАК ПОХУДЕТЬ ЗА ДВЕ НЕДЕЛИ: ПРАВИЛА И МЕНЮ ОТ...

ГОРМОН СЧАСТЬЯ: 12 ПРОДУКТОВ ПРОТИВ ДЕПРЕССИИ...

Мода в складні часи: як українські бренди допомагають боротися з коронавірусом

Bevza, Bobkova та Udler долучаються до глобальної ініціативи

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Коронавірус ставить серйозні виклики кожному з нас. Однак, попри солідні збитки, великі бренди і компанії направляють свої ресурси на боротьбу з COVID-19. Так, конгломерат LVMH запустив на своїх заводах виробництво безкоштовних антисептиків. З аналогічною ініціативою виступила і косметична компанія L’Oréal. Слідом за ними бренди H&M і Zara почали виробляти маски і медицинські халати для лікарень. Не залишилися осторонь і українські бренди, тим самим довівши: індустрія моди зараз необхідна людству не менше, аніж місяць тому.

Bevza

Команда Bevza цими вихідними запустила виготовлення спеціальних комбінезонів для лікарів — людей із першої групи ризику. Акція абсолютно безкоштовна!

«Очевидно, в Україні й далі очікують на поширення коронавірусу і, на жаль, наша система охорони здоров’я не готова до цього. Тому ми з найкращими майстрами зібралися, щоб виготовити спецодяг для наших медичних працівників. Ми робимо це безкоштовно, оскільки вважаємо це нашим обов’язком. І я вдячна своїм закордонним колегам, які також над цим працюють», — повідомила у відеозверненні засновниця бренду Світлана Бевза.

Bevza

Bobkova

Бренд Bobkova розробив багаторазові маски із матеріалу, який зберігає захисні властивості впродовж двох місяців щоденного використання.

«Важливо, що коронавірус помирає при температурі понад 60 градусів, тому маски необхідно щоденно прати і прасувати», — радить бренд.

На день кожній людині краще мати чотири маски. Детальну інструкцію з використання Bobkova надасть разом з маскою. Ціна 1 штуки — 220 грн.

Bobkova

Udler

Шестишарові маски у п’яти різних кольорах можна придбати в українського бренду Udler. Маски багаторазового використання складаються із п’яти шарів медичної марлі та шару натуральної бавовни, що значно посилює захист. Завдяки канту маска щільно прилягає до обличчя і захищає від потрапляння вірусів через відкриті зони. Придбати одну штуку можна за 99 гривень.

 

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

10 фильмов, которые помогут отвлечься на карантине

Без паніки: як відрізнити симптоми коронавірусу та грипу?

Продукты, которые укрепят ваш иммунитет во время коронавируса