14 БЕЛЫХ ПЛАТЬЕВ С ОТКРЫТЫМИ ПЛЕЧАМИ, КАК У МЕГАН...

НАРУШИЛ МОЛЧАНИЕ: ОТЕЦ МЕГАН МАРКЛ ВПЕРВЫЕ...

ПРИНЦ ГАРРИ ПРЕПОДНЕС МЕГАН ОЧЕНЬ ЦЕННЫЙ...

КАК ЭТО БЫЛО: ВЕЧЕРИНКА С АЛЕКСОЙ ЧАНГ В HELEN...

СЕКС (УЖЕ НЕ) ПРОДАЄ АБО ЩО РОБИТИ З СЕКСИЗМОМ В...

Відео: історія бренду Litkovskaya від elle.ua

Еволюція марки, 12 колекцій, 6 років – все це ми вмістили у трьох хвилинах

Еlle.ua продовжує серію відеороликів, котрі демонструють еволюцію української моди. Раніше ми вже показували відео-еволюцію бренду Bevza, в якому відома українська модель Юлія Мусейчук приміряла луки з десяти колекцій, а також відео-еволюцію бренду LAKE з Наталією Каменською в головній ролі.

Тепер ми презентуємо нову серію проекту – відео-еволюцію бренду Litkovskaya. Засновниця марки Лілія Літковська по праву вважається однією з кращих та найпрогресивніших дизайнерів України. Ще у 2009 році Лілія отримала нагороду ELLE Style Awards у номінації «Кращий дизайнер жіночого одягу». Окрім того, бренд Litkovskaya декілька разів був визнаний кращим брендом жіночого одягу за версією BEST FASHION AWARDS.

Головну роль у відео-еволюції Litkovskaya виконала модель та муза бренду Юля Хромцова, вона приміряла луки з колекцій від 2010 до 2017 року. Авторами відео став дует Yarema&Himey, а стилістом fashion-директор журналу Elle Україна Наталя Осадча. Локацією для зйомки стала зона креативних мануфактур IZONE.

Погляд у майбутнє: як молоді дизайнери бачать українську моду

Made in Ukraine: основатель проекта "Всі. Свої" рассказывает об украинских производителях

Купить немедленно: 11 стильных украинских брендов обуви и аксессуаров

Загрузка...