«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

Відео: історія бренду Litkovskaya від elle.ua

Еволюція марки, 12 колекцій, 6 років – все це ми вмістили у трьох хвилинах

Еlle.ua продовжує серію відеороликів, котрі демонструють еволюцію української моди. Раніше ми вже показували відео-еволюцію бренду Bevza, в якому відома українська модель Юлія Мусейчук приміряла луки з десяти колекцій, а також відео-еволюцію бренду LAKE з Наталією Каменською в головній ролі.

Тепер ми презентуємо нову серію проекту – відео-еволюцію бренду Litkovskaya. Засновниця марки Лілія Літковська по праву вважається однією з кращих та найпрогресивніших дизайнерів України. Ще у 2009 році Лілія отримала нагороду ELLE Style Awards у номінації «Кращий дизайнер жіночого одягу». Окрім того, бренд Litkovskaya декілька разів був визнаний кращим брендом жіночого одягу за версією BEST FASHION AWARDS.

Головну роль у відео-еволюції Litkovskaya виконала модель та муза бренду Юля Хромцова, вона приміряла луки з колекцій від 2010 до 2017 року. Авторами відео став дует Yarema&Himey, а стилістом fashion-директор журналу Elle Україна Наталя Осадча. Локацією для зйомки стала зона креативних мануфактур IZONE.