10 ЭКОМАРШРУТОВ ДЛЯ НЕЗАБЫВАЕМОГО ОТПУСКА

АЛИНА ФРЕНДИЙ О САМЫХ РОМАНТИЧНЫХ ПОЦЕЛУЯХ И...

«МЕГАН — НЕ ИЗ ТЕХ, КТО НА ВСЕ СОГЛАШАЕТСЯ», —...

7 ВЕЩЕЙ, О КОТОРЫХ КЭРРИ БРЭДШОУ НАМ ВСЕМ ЛГАЛА...

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

Несподівано: H&M продаватиме вінтажний одяг та секонд-хенд

В екологічних цілях

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine, instagram/

Рейтинг статьи / 0
5 5 10

Цього року низка іменитих брендів (Chanel, Burberry, Gucci, DKNY, Versace, Michael Kors, Jean Paul Gaultier) прийняли радикальне рішення, відмовившись від використання екзотичних видів шкіри та натурального хутра. Ця історична відмова стала кроком в бік етичності.

Однак варто зазначити, що проблемами екології стурбовані не тільки представники сегменту люкс. Шведський гігант мас-маркету H&M також знайшов спосіб зменшення негативного впливу на навколишнє середовище: бренд планує продовжити життя старим речам.

H&MЯк розповіла в коментарі агентству Reuters представниця компанії Анна Гедда, H&M запускає пілотний проект із продажу вінтажного одягу та секонд-хенду. Спочатку його протестують у Швеції, а згодом адаптують в інших країнах.

«Ця частина індустрії стрімко розвивається. Це дасть великі можливості споживачам і зменшить негативний вплив на навколишнє середовище, тому що продовжить життя старим речам», – наголосила Гедда.

H&MПілотний проект запускають разом зі шведським секонд-хендом Sellpy. Речі можна придбати на сайтах H&M та & Other Stories.

Крім того, незабаром запрацює система для відстежування поставок – за її допомогою можна буде дізнатися, на якій фабриці було виготовлену річ та з якої тканини.