Ідеальний гардероб сучасної дівчини: нова колекція Miu Miu весна-літо — 2024

«Школярка Miu Miu», яка користується беззаперечним успіхом вже кілька сезонів, повернулася на подіум

В останній день Тижня моди в Парижі сезону весна-літо 2024 Miu Miu підготував кілька сюрпризів. У вівторок, 3 жовтня, італійський Модний дім запросив своїх гостей, серед яких були помічені Періс і Нікі Хілтон, Сідні Суїні, Емма Коррін і не тільки, до Палацу Ієни, що розташований у 16-му окрузі Парижа.

Цього разу «школярка Miu Miu», яка користується беззаперечним успіхом вже кілька сезонів, повернулася на подіум. В новій колекції була присутня вже відома мікроспідниця, яка знову була доповнена рюшами й поєднувалася по черзі з поло або сорочкою. Завершував образ піджак з лого, окуляри та сумки для боулінгу, які завжди напоготові.

Дівчина в стилі Miu Miu не соромиться шльопанців на пласкій підошві, різнокольорових плавок і шкіряної куртки, одягнутої на голе тіло. Вона може дозволити собі носити спортивні шорти на декілька розмірів більше, чергуючи їх з сукнями. Занижена лінія талії залишатиметься в моді й у наступному сезоні, що можна було побачити на прикладі бермудів, спідниць і штанів. Під час показу увагу гостей привертав не лише одяг — співак Трой Сіван і супермодель Джіджі Хадід також вийшли на подіум, прикрасивши шоу Міуччі Пради.

Усі образи з показу — в нашій галереї.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали