Гра із силуетами й сюрреалізмом: ексклюзивний бекстейдж із показу Walter Van Beirendonck FW24

Поєднання екстравагантності й вишуканості

Незвичні форми та візерунки, екстравагантне поєднання кольорів і сюрреалістичні мотиви. Усе це про нову колекцію Walter Van Beirendonck FW24, якій дизайнер дав таку ж неординарну назву baNaNaWinKBooM.

Серед головних елементів лінійки — картаті принти в поєднанні з квітковими візерунками й леопардом, спокійні відтінки в парі з яскравими, а ще громіздкі головні убори та об’ємні фігури, які створюють нові силуети й форми. Тут ми точно не побачимо звичних нам светрів, піджаків чи пальт. У колекції Вальтер ван Бейрендонк експериментує всіма можливими способами, комбінуючи те, що, здавалося б, складно скомбінувати, і це в нього, по правді, виходить вишукано й стильно. 

«Мій процес створення цієї абсолютно нової колекції був іншим. Більш дивним. Я грав у франкенштейнівську мистецьку гру з власним розумом», — поділився дизайнер. 

Вальтер ван Брейрендонк — один із видатних дизайнерів так званої Антверпенської шістки. Його стиль завжди вирізнявся розмаїттям деталей і бунтівною естетикою, розбавленою гумором та іронією. Завдяки своїм шоу дизайнер намагався висвітлювати гострі соціальні теми, як-от гендерні стереотипи, боротьбу зі СНІДом, расизм та інші. А ще ван Брейрендонк вплинув не на одне покоління молодих модельєрів, зокрема, відкривши світ моди Рафу Сімонсу, який проходив у Вальтера стажування. 

Ексклюзивно для ELLE.UA фотографиня Ліза Приходько підготувала бекстейдж із показу Walter Van Beirendonck FW24 на Паризькому тижні моди. 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали