Чотири кольори, які на думку Коко Шанель, ніколи не вийдуть із моди

Беремо на замітку

Справжні модниці стежать за тим, як змінюються тренди у кольорах у новому сезоні. Однак, не дивлячись на це, в моді залишаються відтінки, які вже вважаються класикою. Одяг саме цих кольорів ніколи не підведе і стане в нагоді на всі випадки життя. Виділила чотири базові кольори легендарна Коко Шанель. Хоча дизайнерка диктувала модні правила приблизно 50 років тому, до її думки дослухаються досі.

Чорний

Можливо, раніше цей колір у багатьох асоціювався виключно із трауром. Але коли на подіум вийшли моделі у маленькій чорній сукні від Chanel, цей стереотип зник назавжди. Зараз жінка в total black вважається сексуальною та загадковою. Чорний одяг із задоволенням носять на роботу, на кожен день, на прогулянки та свята. І все завдяки Коко!

червоний

«Червоний – це колір життя, крові, я дуже люблю цей колір», — говорила Коко Шанель.

Мабуть, саме цей яскравий вогненний колір найкраще передавав характер знаменитої Коко: вона була гостра на язик, іноді непохитна і дуже самодостатня. Так що якщо хочете висловити впевненість у собі через одяг, без червоного плаття вам не обійтися. І ніхто не сперечатиметься, що це банально. Червоний - колір поза часом.

Рожевий

А точніше – пудровий рожевий, який Коко Шанель нагадував про квіти камелії. У 13 років дизайнерка подивилася п`єсу «Дама з камеліями» з Сарою Бернар, і ця квітка назавжди залишилася в її серці. Звичайно, Коко вирішила перенести своє кохання в одяг. Так, з`явилися культові твідові жакети кольору пудрової троянди, від яких у захваті і сьогодні.

Білий

Не менше, ніж чорний колір Шанель любила білий. «У чорному є все, навіть біле. Водночас ці кольори створюють абсолютну красу - вони ідеально поєднуються один з одним», - вважала дизайнерка. Таким чином, з`явилися на світ елегантні та універсальні чорно-білі туфлі slingback, які залишаються у тренді з сезону до сезону. «Вранці ми виходимо з дому, вдень обідаємо, а ввечері вирушаємо на коктейль. І завжди залишаємося бездоганними», — так Шанель описувала унікальну здатність двоколірних туфель поєднуватися з будь-яким образом та ситуацією.

Текст: Дар`я Андрійчук


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали