5 українських екобрендів, які заслуговують вашої довіри

Обираємо українське!

Мода — одна з індустрій, яка найбільше забруднює навколишнє середовище. З кожним роком світ все більше замислюється над тим, якою ми залишимо планету для майбутніх поколінь, як уникнути глобального потепління та залишити природу здоровою і чистою.

Так, модні бренди намагаються стати більш стійкими та екологічними. Нині немає нічого дивного в тому, щоб носити ще бабусин шкіряний плащ, мамину косуху чи джинси із 80-х. Навпаки — за таку усвідомленість вас похвалять!

Не стоять осторонь й українські дизайнери. На ринку з’являється все більше брендів, які чесно можна назвати екологічними. Джинси у стилі печворк, шуби із конопляного полотна та сережки із CD-дисків… Ми зібрали свою п’ятірку українських екобрендів, на які варто звернути увагу кожному.

Ksenia Schnaider 

Бренд був заснований Антоном та Ксенією Шнайдер у 2011 році. Сьогодні він є всесвітньо відомим. Джинси та інші речі із деніму залюбки носять такі світові селебріті, як Белла і Джіджі Хадад, Дуа Ліпа. У Ksenia Schnaider ш’ють одяг зі спортивних костюмів, екологічних тканин та деніму.

Raw Flaw

Паперові сумки бренду вважаються не лише екологічними, а й веганськими. Вони відповідають усім стандартам стійкого виробництва. І якщо вони, на перший погляд, здаються вам неякісними і ненадійними, поспішаємо розвіяти сумніви. Матеріал для виготовлення аксесуарів — веганський папір, який можна мити, прати і переробляти. Бренд представляє шопери різних розмірів, сумки для ланчів та інші модні аксесуари.

 

Avoska

Авоськи стали популярними кілька років тому і не втрачають своєї популярності. Бавовняні сумки цього українського бренду витримують до 16 кілограмів, тож їх спокійно можна брати не лише на щодень і пляж, а й у супермаркет. Погодьтеся, це краще і красивіше — носити свіжі овочі та фрукти у такій сумці, ніж пакеті, який негативно впливає на навколишнє середовище.

Devohome

Хоча одяг, виготовлений із коноплі, опинився на піку актуальності у світі лише зараз, в Україні полотно із цієї рослини виготовляли з давніх-давен. Зараз із коноплі роблять сумки, скатертини, пледи, матраци, постільну білизну й одяг. До прикладу, український бренд Devohome відомий своїми екошубами з конопляного хутра. Тут також знайдуться піджаки та кеди із цієї рослини. До речі, конопляне волокно гіпоалергенне і набагато краще всмоктує вологу, ніж бавовна.

Re-beau

Це ще один бренд, який практикує ресайклінг (перетворення старих речей у нові, — прим. автора). Його творці виготовляють значки та сережки зі старих CD-дисків. Таким чином, дизайнери дають друге життя нікому непотрібному пластику. Адже в іншому разі його би просто викинули на смітник.

Текст: Дарья Андрийчук


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали