15 світлин з архівних колекцій Тьєрі Мюглера

Дизайнер відомий поєднанням класичних конструкцій із сюрреалістичними силуетами  

Тьєрі Мюглер — французький дизайнер, який створював епатажні образи на європейських подіумах здебільшого наприкінці 1980-х та на початку 1990-х років. Сьогодні йому могло б виповнитися 78 років. 

Чим Тьєрі Мюглер запам’ятався світові? Спочатку він працював дизайнером-фрилансером у Парижі, а у 1974 році запустив власний бренд. Із часом Мюглер утвердився як важлива персона в моді завдяки широкоплечим силуетам та екстравагантному стилю. Для дизайнера мода була видовищем, тому і його покази haute couture сповнювалися театральністю. Тьєрі Мюглер часто поєднував класичні конструкції із сюрреалістичними силуетами, надихаючись науковою фантастикою та гламуром 1940-х років. 

«Я створив речі, бо шукав щось таке, чого не існувало. Я мав спробувати створити власний світ», — казав Мюглер в одному з інтерв’ю.

Тьєрі Мюглер

На показах дизайнера дефілювали Наомі Кемпбелл та Кейт Мосс, відтворюючи елегантність і драму в одязі від Thierry Mugler. Розроблене модельєром металеве боді одягла Леді Гага у кліпі Paparazzi, а чорну довгу сукню — Демі Мур у фільмі «Непристойна пропозиція».

Щоб показати, яким був стиль бренду Тьєрі Мюглера, ELLE зібрав 15 світлин з архівних колекцій дизайнера.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали