ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ТРЕНЧ БЕЗ РУКАВОВ ВМЕСТО ПЛАТЬЯ: МЕГАН МАРКЛ НА...

САРА ДЖЕССИКА ПАРКЕР СНЯЛАСЬ ДЛЯ INTIMISSIMI В...

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА «РАЙОН # 1 BLOCK PARTY»...

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

В кінотеатрах України покажуть кращі короткометражки Одеського кінофестивалю

17 травня виходить у прокат альманах “ОМКФ: Найкраще коротко”

Ініціатори прокату – Одеський міжнародний кінофестиваль та об’єднання молодих кінематографістів «Сучасне Українське Кіно».
«Однією з місій Одеського міжнародного кінофестивалю є відкриття нових імен в кіно, підтримка молодих кіномитців. Деякі з них вже знімають свої дебютні повні метри і ми віримо, що на них чекає велике майбутнє. Ми раді, що їх роботи побачить ще більша кількість глядачів з України», –  каже генеральний продюсер ОМКФ Юлiя Сінькевич.


Альманах налічує 4 короткометражні стрічки: “Віддалік” режисера Катерини Горностай (нагорода за Найкращу акторську роботу Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ), “Чоловіча робота” режисера Марини Степанської (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 6-го ОМКФ), “У Манчестері йшов дощ” режисерів Валерії Кальченко та Антоніо Лукіча (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ), “Цвях” режисера Філіпа Сотниченка (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ).


«Короткометражне кіно - це дуже крута форма для спілкування з глядачами, адже за сеанс аудиторія може познайомитися з декількома режисерськими висловлюваннями та відкрити для себе різні історії. В Європі короткометражне кіно - це модно. Тож, давайте подивимось, яке воно в нас, українців?», – коментує співзасновниця СУК Валерія  Сочивець.


Фільми, що увійшли до альманаху “ОМКФ: Найкраще коротко” є сумішшю жанрів від ретро-драми до ліричної комедії. Нагадаємо, що 8-ий Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня”.

5 фильмов о настоящей любви

5 лучших ролей Алена Делона

«Иногда хочется, чтобы меня оставили в покое и не просили строить рожи», – лучшие цитаты Джима Керри

Загрузка...