Українська дизайнерка Оксана Караванська представила ювілейну колекцію у Львові

Показ відбувся в рамках Leopolis Jazz Fest 2019

Одна з перлин садово-паркового ландшафтного мистецтва Львова — Митрополичі Сади на Святоюрській горі стали місцем показу нової колекції Оксани Караванської. У День Конституції України дизайнерка презентувала п’ятий, ювілейний, Український показ в рамках Leopolis Jazz Fest 2019.

Fashion-історія від Караванської як спеціальна подія Leopolis Jazz Fest відкриває для світських гостей лише на один день Митрополичі Сади Андрея Шептицького. Попередні чотири покази Оксани Караванської посприяли початку реставрації цієї знаменитої культурної пам’ятки Львова — сюди повернулись аристократизм та вишуканість ландшафтного дизайну.

Нова колекція дизайнерки інспірована, серед іншого, графічними роботами львівського художника Юрка Коха та у колаборації з грузинським брендом аксесуарів ручної роботи BOO Jewellery, дизайнер Тамуна Джикіа.

«Цього року ідея колекції народилась у самих Садах, коли я собі уявила на Святоюрській горі над Львовом звучання трембіт. Мене завжди захоплювали глибинність та містичність гір. Тому у цій колекції поєдналися старовинна гуцульська музика і сучасна графіка, новітні технології і авторські орнаменти, а містика гір об’єднала український одяг із грузинськими прикрасами», — Оксана Караванська.

Показ відбувся за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. Музичний супровід від учасниці «Голосу країни-9» Марини Круть, а саунд-трек модної історії створив художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець, а також шестеро гуцулів-трембітарів, які спеціально для цієї події спустилися з Карпат.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали