«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Сергій Бабкін зібрав аншлаг на сольному концерті в Києві

Серед гостей були помічені Юрій Ткач із сім’єю, Женя Кот, Олександр Скічко, Єлизавета Скічко-Юрушева, Анатолій Анатоліч та інші зірки

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

За останні два роки Сергій Бабкін зробив значний ривок у творчості і вчора він представив свій новий альбом «Музасфера» на одному з найбільших концертних майданчиків столиці.

«Запрошую вас у мою Музасферу», – з таких слів Сергій Бабкін розпочав свій музичний політ у Палаці «Україна». Артист вперше зібрав багатотисячний майданчик, який був заповнений вщент.

Весь зал співав не один трек, починаючи з «Привіт Бог», і вибухав оплесками після кожної наступної пісні. Бабкін розмовляв із публікою, приймав квіти від дітей, танцював і створював відчуття тепла і справжності в Палаці «Україна». Викликавши на біс артиста, весь зал підвівся і разом із ним співав всі три пісні в унісон.

Неймовірні образи музикантів для концерту спеціально підготувала Леся Патока. На одязі гурту були зображені стилізовані цитати з пісень Бабкіна. 

А члени фан-клубу Сергія під час треку «Моє кохання» влаштували флешмоб, розклавши перед цим на кожен стілець серця, які глядачі підняли, щойно почав лунати трек.

«Я вперше граю сольну програму в такому великому залі, у мене подібного ще не було. Це новий щабель у моєму творчому житті, для мене це дуже важливо. На кожному своєму концерті, зокрема й на цьому, я хотів показати, що є щось інше у сфері музики, у сфері виконання пісні, у сфері концертної програми. Це інше – не менш цікаве, хоча там немає підтанцьовки, екранів, нарядів. Є світло, є музиканти, є артист, є пісні, є глядач, є спілкування.

Це моє найголовніше завдання сьогодні – зробити так, щоб усі люди, які прийдуть, пішли з концерту натхненні, і з надією, що не все втрачено, – розповідає Бабкін. 

Нагадаємо, що великий всеукраїнський тур Сергія Бабкіна «Музасфера» лише набирає обертів, попереду ще 16 міст, що поринуть у справжню музику артиста.