ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

ВІД ПЛАСТИКОВОГО ПОСУДУ ДО КАРТИН З ПАВУКАМИ:...

РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ ЖІНОК ПРО НАСИЛЬСТВО:...

КАК СДЕЛАТЬ ДОМ УЮТНЕЕ: 5 СОВЕТОВ ОТ ДИЗАЙНЕРА...

КАК ОДЕТЬСЯ НА ПРОГУЛКУ С СОБАКОЙ: УЧИМСЯ У...

Особлива колекція: Reserved Re.Design FW 20-21

Бренд Reserved зібрав на бранч журналістів, стилістів та інфлюєнсерів, щоб представити колекцію Re.Design

 

 

Теги:
Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Re.Design — це особлива колекція Reserved, кожна модель якої продумана до найменших деталей. Дизайнери бренду черпають натхнення в моді і культурі народів різних країн світу. Нова колекція була створена для найвибагливіших клієнтів, що стежать за останніми модними тенденціями. Сміливі моделі оригінальних фасонів — це екстравагантна сторона бренду Reserved.

Серед гостей презентації — Аліна Френдій, Тетяна Пренткович, Женя Скварська, Соня Борушко, Василь Бондаренко, Анна Земскова та багато інших. Перед присутніми виступила Наталія Гончаренко (Reserved), а також стиліст та інфлюєнсер Наті Авдєєва. 


Reserved представляє останній випуск Re.Design, який відповідає ключовим модним тенденціям. Цього разу замість двох окремих кампаній для чоловіків та жінок існує лише одна — під гаслом «Спільність». Адже мода для кожного.

Автором останньої кампанії є Bartek Wieczorek, який також сфотографував кілька попередніх колекцій бренду.

Нова жіночність — це тенденція, яка керувала подіумами у всьому світі майже на всіх широтах. Ми також можемо знайти її в останній колекції Re.Design для сезону осінь-зима 2020/2021. Сьогоднішня «сучасна жіночність» елегантна, багата на простий крій і сильно опирається на знаменитий стиль 90-х, який став культовим завдяки супермоделям та легендарним модним фотографам.

Сучасні дизайнери все ще прагнуть черпати натхнення з цієї тенденції, але демонструють це в модернізованому варіанті. «Нестаріння» — ключове слово, яке використовують творці нової класики.

Ось чому в прем’єрній колекції, найелегантнішій редакції Re.Design (на тепер), ви знайдете силуети зі сміливо відкритими плечима або спиною, декольте та підкресленою талією. Нова жіночність також включає щедрий набір блискіток, який можна вільно поєднувати з іншими елементами. Образи доповнюють аксесуари — шкіряні рукавички, вишукані прикраси зі стразами та вовняні шарфи.

На перший погляд кольорова палітра здається досить однотонною. Тут лідирує чорний колір — елегантний, чуттєвий і завжди модний, незалежно від сезону чи сучасних тенденцій. Цей колір доповнюється ніжними відтінками нюдового та синього, а також класичним сріблом та розкішним золотом. Важлива фактура тканин — шорсткість блискіток та вовни, гладкість шовку, атласу шкіри.

Для тех, кто любит эстетику и свободу

5 ИДЕЙ, КАК ВОССОЗДАТЬ ИНТЕРЬЕР ИЗ ЛЮБИМОГО ФИЛЬМА

Были все: как прошел долгожданный шопинг-марафон Bazaar Fashion Weekend

Реальні історії жінок про насильство: інтерактивна вистава «Нові шрами» від «Дикого театру» та ООН в Україні

Как одеться на прогулку с собакой: учимся у знаменитостей

Как сделать дом уютнее: 5 советов от дизайнера интерьера