«МУЖ ДОЛЖЕН ВСЕ ВРЕМЯ ПОНИМАТЬ, ЧТО ЕМУ...

КАК НЕ ПЛАНИРОВАТЬ СВОЕ СЧАСТЬЕ И НАСЛАЖДАТЬСЯ...

ГАСТРОГИД ПО СИДНЕЮ: ПЬЕМ КОФЕ ВМЕСТО ВИСКИ И...

УЧЕНЫЕ: ВАШ ИДЕАЛЬНЫЙ ОТТЕНОК ПОМАДЫ ЗАВИСИТ...

HAIR-ТРЕНД ИЗ МИЛАНА: ШЕЛКОВЫЙ ПЛАТОК

Мода, технології, унікальний досвід: київський ЦУМ оформив нові вітрини для сезону осінь/зима 2018 

Креативна концепція «Калейдоскоп»

Теги:
Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Калейдоскоп моди, трендів, стилю та брендів – все це унікальний формат ЦУМ. Натхненням для оформлювачів став калейдоскоп, як своєрідна філософія, в якій зі схожих елементів кожного разу народжується щось унікальне, нове і неповторне. Кожна вітрина – трансформований калейдоскоп, за допомогою системи дзеркал створюється багатошарова картина, елементи в постійному русі заворожують спостерігача. Для того що б підкреслити фізику цього явища у вітринах були використані кінетичні елементи та digital екрани. За допомогою різноманітних форм загальний ряд вітрин створює гру кольору та ритмів. Зовнішня текстура матового покриття вітрини створює контраст з глянцевими поверхнями усередині вітрини, що вносить різноманіття в композицію.

Це перші цифрові вітрини ЦУМ з використанням екранів. Особливістю стала інтерактивна вітрина, яка дозволяє кожному бажаючому спробувати себе в ролі головного героя калейдоскопу. Всередині конструкції встановлена камера з датчиком руху, зображення людини в реальному часі проектується на екран у вітрині. Інтерес відвідувачів підвищується ще й за рахунок багаторазового відтворення і дублювання зображення в калейдоскопі.

Розробкою ідеї, дизайном і безпосередньо оформленням вітрин займалася креативна команда ЦУМ – кращі вітриністи України, серце креативного відділу універмагу, що складається з досвідчених оформлювачів і дизайнерів.

«Ми дотримуємося світових тенденцій, прагнемо надихати і дарувати новий досвід нашим клієнтам, поряд з унікальним для України форматом шопінгу. Креативна команда в цьому році сміливо впровадила цифрові технології та сучасні матеріали в оформлення екстер'єру універмагу», – Христина Юра, керівник креативного відділу ЦУМ.