КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

Ксенія Шнайдер, Ольга Фреймут, Олена Рева та інші зірки висадили дерева біля Національного музею історії України

Корисна субота

Фото: Антон Кулаковский,

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

24 квітня небайдужі до екоактивізму зірки висадили дерева і квіти до дня Землі на центральній ділянці Національного музею історії України. Озеленення клумби ініціювала екоактивістка та засновниця екофонду Glossary Foundation Анастасія Цибуляк. До акції долучилися не просто зірки, а відомі всій Україні люди, небайдужі до екоактивізму. Серед них – Анна Різатдінова, Ольга Фреймут, Ліда Лі, Ніно, Світлана Бевза, Ксенія Шнайдер, Олена Рева, Ярослава Бойко, Поліна Неня, Вікторія Батуї, Валерія Гузема, Олександра Буринська, Соня Забуга, Віолетта Федорова та інші.

Конфігурація клумби повторює контури наявних зон озеленення музею. При виборі рослин керувалися перш за все тим, що вони повинні бути максимально адаптовані до агресивного міського середовища, зелені і красиві навіть в зимовий період, і головне – невибагливі. Дерен, ялівець, пузиреплодник і липа. Оскільки неподалік музею вже була стара липа, яку за легендою посадив Петро Могила, виникла ідея посадити ще одну, як символ єднання сучасності і історії, поваги до коріння.

Цією екоініціативою організатори хотіли привернути увагу громадськості до участі у благоустрої рідних міст та України в цілому, а також перетворити турботу про планету, наші парки, ліси, сади, вулиці і клумби на щоденне свято, щоденний радісний обов’язок.

Fashion-партнером заходу виступив модний бренд KseniaSchnaider, який спеціально до акції створив лімітовану колекцію екохустинок.

Анастасія Цибуляк, екоамбасадорка, засновниця екофонду Glossary Foundation: «Люди приходитимуть під липу, дивитимуться на ялівці і дерен, милуватимуться живим ансамблем на розкішній клумбі, яку ми сьогодні тут розбили, попрацювавши нашою великою дружною екокомандою, і хочеться думати, вони задумаються над вічними цінностями. Вони дуже прості – любити живе, любити світ довкола, зберігати його, дбаючи про красу і чистоту довкілля і тоді світ віддячить нам тим же добром і тією ж красою. І, можливо, впише наші імена в історію».

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 причин использовать аргановое масло для лица

4 психологических приема, которые помогут похудеть

Топ-6 очищающих масок для лица, которые мы обожаем