Історія найвідомішого шоколатьє Віллі Вонки з Тімоті Шаламе у головній ролі: у Києві відбулася премʼєра фільму «Вонка»

Премʼєра фільму «Вонка» відбулася у київському кінотеатрі «Мультиплекс» у ТРЦ Respublika Park

Пригодницьке фентезі «Вонка» засноване на історії персонажа казки «Чарлі і шоколадна фабрика» — однієї з найбільш продаваних дитячих книжок усіх часів. Режисером фільму став Пол Кінґ, відомий глядачам франшизою «Паддінгтон». Головну роль юного Вонки виконав Тімоті Шаламе.

Історію про винахідливого хлопця Віллі Вонку, який став видатним шоколатьє, першими змогли оцінити MÉLOVIN, Катерина Соляр, Валерія Толочина, Максим Гордєєв та інші.

Фільм розповідає дивовижну історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні. Ця яскрава і винахідлива кіновистава познайомить глядачів з молодим Віллі Вонкою, повним ідей і рішуче налаштованим змінювати світ шматочок за шматочком. Він доводить, що найкращі речі в житті починаються з мрії. Якщо вам пощастило зустріти Віллі Вонку, будьте певні, все можливо.

«Це яскраве кіно. Воно про те, щоб приносити світло у світ, який відчайдушно його потребує, принаймні так я його зрозумів», — коментує стрічку Тімоті Шаламе.

Фільм «Вонка» стартує в українському прокаті з 14 грудня. Допремʼєрні покази у кінотеатрах можливі вже з 6 грудня.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Etnodim присвятив вишиванки країнам, які допомагають Україні...


Читайте також
Популярні матеріали