Журнал ELLE провів церемонію нагородження міжнародної премії WOMEN OF IMPACT

Репортаж із події

У Музеї історії війни 5 березня журнал Elle провів церемонію нагородження міжнародної премії WOMEN OF IMPACT. Видання віддало шану сильним, незламним жінкам і відзначило впливових особистостей, які присвячують своє життя соціально важливим ініціативам і, попри виклики, доводять, що для українок немає перешкод.

З 1 лютого по 1 березня на сайті ELLE.UA проходило відкрите голосування у шести номінаціях, у якому взяло участь більше півмільйона осіб. Лауреатками WOMEN OF IMPACT UKRAINE стали:

  • Тата Кеплер у номінації «Волонтерство»

  • Ольга Руднєва, Superhumans Center, у номінації «Реабілітаційна медицина»

  • Ірина Данилевська, SUPPORT UKRAINIAN FASHION, у номінації «Популяризація креативного іміджу України за кордоном»

  • Влада Ліберова, Інформаційний ресурс @libkos, у номінації «Інформація та медіа»

  • Маша Єфросиніна та Оксана Нечипоренко, «НЕЗЛАМНА МАМА», в номінації «Гуманітарні ініціативи та громадські організації»

  • Ольга Харлан у номінації «Спортивні досягнення»

Нагороду отримала сестра Ольги Харлан  Тетяна

Ще дві спеціальні номінації були оголошені вже під час церемонії. Їхніми лауреатками стали Перша леді України Олена Зеленська за особистий вклад у приверненні уваги світової спільноти до війни в Україні, а також солдат і фотохудожниця Ірина «іSky» у номінації «Жінки-військові».

Номінантки були нагороджені ексклюзивними прикрасами Guzema, подарунками від партнера Brabrabra та букетами від флористичної студії Pollen Buro.

Генеральний fashion-партнер — інтернет-магазин Answear.ua пропонував гостям вечора зробити фото на інноваційній фотозоні. Окрім цього, Answear.ua підтримав номінацію «Реабілітаційна медицина» та нагородив лідерку голосування окремою відзнакою. Гості отримали подарунки від б`юті-партнера Collistar.

Гастрономічними партнерами були Parkovy Roof Kitchen та Latinium.

Ведучою події стала Маша Єфросиніна, а за музичний супровід відповідали Заслужена артистка України скрипалька Богдана Півненко та Koya.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали