З Алека Болдвіна зняли звинувачення в ненавмисному вбивстві Галини Гатчинс

Але вони можуть бути висунуті повторно

З актора Алека Болдвіна зняли звинувачення у зв’язку зі смертю операторки українського походження Галини Гатчинс, яку він випадково застрелив на знімальному майданчику фільму «Іржа» у жовтні 2021 року. Втім, звинувачення можуть бути висунуті повторно. Про це повідомляє BBC.

У заяві, оприлюдненій спеціальними прокурорами штату Нью-Мексико Карі Морріссі і Джейсоном Льюїсом, йдеться про те, що за останні кілька днів у справі були виявлені нові факти, які вимагають подальшого розслідування.

«Це рішення не звільняє пана Болдвіна від кримінальної відповідальності, і звинувачення можуть бути висунуті повторно. Наше подальше розслідування залишатиметься активним і безперервним», — йдеться в заяві.

Адвокат актора Люк Нікас залишився задоволеним рішенням прокуратури.

«Ми задоволені рішенням закрити справу проти Алека Болдвіна і закликаємо до належного розслідування фактів і обставин цього трагічного нещасного випадку», — заявив він у коментарі BBC.

Актор мав постати перед судом на попередньому слуханні 3 травня.

Спеціалістка зі зброї Ханна Гутьєррес-Рід, яка була залучена до роботи над фільмом, звинувачується за двома пунктами у ненавмисному вбивстві. У заяві спецпрокурорів йдеться, що звинувачення проти неї залишаються незмінними.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали