6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЯ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Яка драматична історія стоїть за ім’ям принца Луї?

На честь кого назвали новонародженого принца?

Минулого тижня Кенсінгтонський палац оголосив повне ім’я новонародженого сина принца Вільяма та Кейт Міддлтон – Луї Артур Чарльз. Більшість підданих королівської родини були здивовані вибором французького імені, а в букмекерських конторах лідирували імена Александр та Джеймс.

З третім іменем маленького принца все зрозуміло – його дали на честь принца Чарльза, дідуся та першого претендента на британських трон. Друге ім’я – Артур – є також другим іменем принца Вільяма.

А от за ім’ям Луї прихована драматична та, водночас, романтична історія, переконане видання Time. На думку журналістів, маленького принца назвали на честь лорда Луїса Маунтбеттена. Адмірал флоту, учасник Першої та Другої світових війн, а також троюрідний дядько принца Чарльза, з яким той був дуже близьким.

У 1979 році лорд Маунтбеттен помер під час терористичного акту, вчиненого організацією IRA. Як повідомляє Entertainment Tonight, Принц Чарльз дуже важко переживав смерть дядька і саме в цей час зародились справжні почуття між ним та принцесою Діаною. У книзі Ендрю Мортона «Діана. Правдива історія» наводяться слова Діани до Чарльза в той період: «Ви виглядали таким розбитим на похоронах. Це було найтрагічніше видовище з усього, що я бачила раніше. Моє серце обливалось кров’ю, коли я дивилась на Вас, і я подумала «Це неправильно, що ти самотній, ти повинен бути з кимось, хто піклуватиметься про тебе». На думку автора книги та журналістів, саме смерть лорда Маунтбеттена зблизила Чарльза та Діану.

Принц Чарльз та лорд Маунтбеттен

За словами експерти з імен Сари-Джейн Люнгстром, «Луї» за походженням є французьким ім’ям та означає «Знаменитий в битві».

Лучшие фильмы о культовых женщинах

Икона стиля: 15 лучших выходов принцессы Дианы

Принцесса Диана и Принц Чарльз виделись всего 12 раз до свадьбы

Загрузка...