SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Яка драматична історія стоїть за ім’ям принца Луї?

На честь кого назвали новонародженого принца?

Фото: gettyimages

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Минулого тижня Кенсінгтонський палац оголосив повне ім’я новонародженого сина принца Вільяма та Кейт Міддлтон – Луї Артур Чарльз. Більшість підданих королівської родини були здивовані вибором французького імені, а в букмекерських конторах лідирували імена Александр та Джеймс.

З третім іменем маленького принца все зрозуміло – його дали на честь принца Чарльза, дідуся та першого претендента на британських трон. Друге ім’я – Артур – є також другим іменем принца Вільяма.

А от за ім’ям Луї прихована драматична та, водночас, романтична історія, переконане видання Time. На думку журналістів, маленького принца назвали на честь лорда Луїса Маунтбеттена. Адмірал флоту, учасник Першої та Другої світових війн, а також троюрідний дядько принца Чарльза, з яким той був дуже близьким.

У 1979 році лорд Маунтбеттен помер під час терористичного акту, вчиненого організацією IRA. Як повідомляє Entertainment Tonight, Принц Чарльз дуже важко переживав смерть дядька і саме в цей час зародились справжні почуття між ним та принцесою Діаною. У книзі Ендрю Мортона «Діана. Правдива історія» наводяться слова Діани до Чарльза в той період: «Ви виглядали таким розбитим на похоронах. Це було найтрагічніше видовище з усього, що я бачила раніше. Моє серце обливалось кров’ю, коли я дивилась на Вас, і я подумала «Це неправильно, що ти самотній, ти повинен бути з кимось, хто піклуватиметься про тебе». На думку автора книги та журналістів, саме смерть лорда Маунтбеттена зблизила Чарльза та Діану.

Принц Чарльз та лорд Маунтбеттен

За словами експерти з імен Сари-Джейн Люнгстром, «Луї» за походженням є французьким ім’ям та означає «Знаменитий в битві».