Як зберігати продукти і правильно харчуватися в умовах тривалих відключень світла

Актуальна інформація

У столиці та багатьох областях України тривають стабілізаційні відключення світла. Щоб ви могли підготуватися до надзвичайної ситуації та подбати про безпеку свого харчування, Головне управління Держпродспоживслужби у м. Київ підготувало поради щодо зберігання продуктів.

Харчування

Зробіть необхідний запас питної води та уточніть інформацію про найближчі до вашого будинку бювети. У разі надзвичайної ситуації бюветні комплекси столиці під’єднають до генераторів для забезпечення киян питною водою. Мапу бюветів можна знайти за посиланням.

Підготуйте запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання: хліб, печиво, бублики, консерви тощо. Намагайтеся готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час.

Харчування

Під час купівлі харчових продуктів у магазинах віддавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника (наприклад, молоко тривалого зберігання в тетрапаках або сирокопчені ковбаси тощо).

Придбайте термопакети з холодоелементами.

За можливості робіть запас гарячих напоїв у термосах.

Харчування

Під час відключення світла для збереження харчових продуктів у холодильнику намагайтеся рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі. Враховуйте, що швидкопсувна продукція, як правило, зберігається за температури +4°С.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, як безпечно використовувати свічки, пальники й генератори, щоб запобігти пожежі.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали