НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

КУДИ ПІТИ: 7 ПОДІЙ ЦИХ ВИХІДНИХ

«ЕСЛИ У ТЕБЯ ЕСТЬ МОЗГИ, ТЫ ПРОСТО ОБЯЗАН ИХ...

ИРИНА ШЕЙК В СИЯЮЩЕМ ПЛАТЬЕ МЕЧТЫ ОТ DIOR

БРИЖИТ МАКРОН В НЕБЕСНО-ГОЛУБОМ ЖАКЕТЕ BALMAIN...

Як українці Дарії Хлистун вдалося стати ангелом Victoria's Secret?

І втілити у життя мрію кожної моделі! 

29 августа 2017

Фото: instagram

П’ять днів тому стало відомо, що вперше за 22 роки існування шоу Victoria's Secret у ньому візьме участь українка. Щасливицею стала 21-річна модель Дарія Хлистун з Дніпропетровщини. Про те, як їй вдалося стати одним із янголів шоу, вона розказала в інтерв’ю ТСН.ua.

«Кастинг-директор Victoria's Secret Джон Пфайффер пише в агентства, дивиться їхні сайти, переглядає профілі дівчат. Таким чином він обирає, хто йому подобається і надсилає запит.

Попередньо мене попросили відправити селфі зняте на телефон. Я була в Україні, в Дніпрі, відправила знімок, а вони мовчали.

Потім я думала, що мене не взяли, втім мені подзвонили і сказали, що треба прийти на кастинг. А якщо я не можу приїхати, то вони не проти подивитись на мене через Skype. Я відповіла, що краще буде особисто зустрітися і полетіла в США».

Справа в тому, що минулого року Даша отримала таку саму пропозицію. Втім на кастингу через надмірне хвилювання почувалася занадто скутою, тому отримала відмову. 

«Пам'ятаючи минулий рік, цього разу мені було не дуже страшно. Більше хвилювалася другого дня на pull-back. Це коли модель повторно зустрічається з дизайнером, стилістом, бачить подіум, який вони усипали блискітками. Із цього відбіркового дня у Victoria's Secret роблять мега-шоу. 

Спочатку заходять дівчата, організатори звіряють імена за списком. Потім потрібно зайти в окрему кімнату, перевдягнутися і вийти вже до Джона Пфайффера, директора Victoria's Secret з маркетингу Еда Разека, там ще сидить Моніка Мітро. Я зайшла, представилася, сказала, що з України, вони запитали, чи живу в Нью-Йорку. Коли я сказала, що прилетіла спеціально на кастинг, їх це дуже порадувало. Далі увімкнули музику, і я повинна була продефілювати.

Пам'ятаю, пройшлася, пограла з камерою, хода була доволі впевненою, хоча внутрішньо серце розривалось, воно вискакувало.

Потім вони ще взяли у мене інтерв'ю». 

Через певний проміжок часу Даші зателефонували та сказали, що вона затверджена на Victoria's Secret шоу. 

«У мене пробігли мурашки шкірою, не могла в це повірити. Я пищала, плакала, сміялася».

 

Українка Дарія Хлистун не зможе взяти участь у шоу Victoria’s Secret

Впервые в истории: украинская модель стала ангелом Victoria’s Secret

Секреты ухода за кожей и волосами ангелов Victoria's Secret

Загрузка...