Найбільший в історії українських спікерів міжнародний благодійний тур від Олега Філішина

Як стати лідером думок нового часу? Відповідає експерт

З 4 березня по 21 травня Олег Філішин разом зі своєю командою Brand People організував найбільший в історії українських спікерів благодійний тур, у рамках якого провів 23 виступи у 12 країнах світу, включаючи Україну, та у 17 містах: Дубаї, Баку, Барселоні, Берліні, Цюриху, Відні, Варшаві та ін. Учасниками у кожному місті стали українські підприємці, інвестори та експерти у різних галузях.

Олег Філішин

Головна тема виступів, що об’єднала тур, — «Лідер думок нового часу: як стати впізнаваним на міжнародному та українському ринках». Спираючись на власний досвід співпраці та спілкування з відомими та впливовими особистостями України, блогерами та зірками шоубізнесу, спікер поділився ключовими принципами розвитку публічності та репутації власного імені в нових реаліях.

Олег Філішин

З твердим переконанням, що імідж країни формують саме люди, Олег у своїх виступах акцентував увагу на необхідності популяризації українських підприємців, спеціалістів та лідерів думок на міжнародному рівні. Своєю місією він вважає допомогти гідним українцям та українським проєктам правильно заявити про себе на світовому ринку, щоб Україна не тільки зростала, але й залишалась світовим трендом на довгі роки.

Олег Філишин

У своїх виступах спікер ділився найновітнішими PR-інструментами, як українським експертам, бізнесменам, громадським діячам та публічним людям презентувати та просувати себе так, щоб про них та їхні проєкти дізналися тисячі потрібних людей в будь-якій країні світу, а у майбутньому — значно масштабувати цю аудиторію.

Зазначимо, що це вже другий тур Олега Філішина. Перший він провів восени 2022 року у 5 містах з 6 виступами.

Олег Філишин
Наразі Олег знаходиться в Києві та займається розвитком подальших проєктів, що допоможуть вітчизняним експертам та підприємцям ставати лідерами думок у своїх нішах не лише в Україні, а й за її межами. Спікер продовжує розвивати спільноту Brand People та активно виступати на найвідоміших івентах.

Олег Філишин

Олег Філішин — засновник єдиної в Україні Асоціації лідерів думок, власного продюсерського центру та Міжнародної спільноти публічних людей Brand People, Міжнародного благодійного фонду Generous, включений у список «Топ-100 найвидатніших людей України 2021 року» та є найвідомішим спікером у темі з розвитку публічності та персонального бренду в Україні.

Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали