Як Кейт Міддлтон відреагувала на мемуари принца Гаррі

Все неоднозначно

Відверті мемуари принца Гаррі під назвою «Запасний» наробили чималого галасу, відкривши суспільству безліч секретів королівської родини, які ретельно приховували. У книжці герцог Сассекський розкриває деталі сварок своєї дружини Меган Маркл та коханої старшого брата — Кейт Міддлтон.

Нещодавно джерела видання Page Six розповіли, як принцеса Уельська відреагувала на скандальні мемуари. 

Повідомляється, що Кейт дуже засмучена звинуваченнями, які були висунуті на її адресу в книжці герцога Сассекського. Кейт Міддлтон «обурена і скривджена», говорить автор книжки «Помста: Меган, Гаррі та війна між Віндзорами» Том Бауер. 

Гаррі згадав ще про одну неприємну ситуацію. Згідно з його версією, одного разу принцеса Уельська хотіла, щоб усі сукні подружок нареченої перешили за чотири дні до весілля, оскільки вбрання принцеси Шарлотти не підійшло їй.

В результаті Кейт погодилася відвідати кравця Меган Маркл, щоб змінити сукню, але пізніше принц Гаррі знайшов свою кохану «в сльозах на підлозі» після сварки. Наступного дня, за його словами, Кейт Міддлтон принесла квіти та листівку й попросила вибачення за свій холодний тон у листуванні.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали