Як це було: весілля принцеси Йорданії Іман та американського фінансиста

Одне з головних весіль року

12 березня в Йорданії відбулося весілля старшої дочки короля Абдалли II та королеви Ранії — 26-річної принцеси Іман — та 28-річного американського фінансиста, венесуельця за походженням Джаміля Терміотіса. Закохані оголосили про заручини 8 місяців тому.

Церемонія відбулася в Королівському палаці на заході Аммана. Наречена з`явилася перед вівтарем у білій сукні з довгими рукавами та мереживними вставками від Dior, створеній на замовлення. Свій образ вона доповнила довгою фатою, прикрашеною мереживними квітами, і діамантовою тіарою. Наречений був одягнений у костюм-трійку із чорною краваткою. До вівтаря принцесу вів її старший брат, спадковий принц Хусейн.

«Вдячний за всі дорогоцінні спогади, якими ми розділяємо, і надзвичайно радий бачити, як ви святкуєте своє весілля сьогодні... Я бажаю вам, дорогі Іман і Джаміль, благословень і щастя разом», — написав він в Instagram.

 

Фотографіями з весілля у своїх соцмережах також поділилася мати нареченої, королева Ранія.

«Іман, я молюся, щоб цей наступний розділ у твоєму житті приніс тобі стільки ж радості, любові та сміху, скільки ти приносила нам протягом багатьох років. Вітаємо нареченого і наречену!» — написала Ранія під зворушливими кадрами.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали