Королева Йорданії Ранія з'явилася на публіці у пальті-сорочці від українського бренду

Стильний базовий образ

Королева Йорданії Ранія аль-Абдалла здійснила свій перший офіційний візит у 2022 році. Вона прибула до міста на північному заході країни Ес-Салт. Її Величність зустрілася із засновниками культурних організацій та дізналася про ініціативи, спрямовані на збереження культурної спадщини міста Ес-Салт, а також запропонувала програми навчання та підвищення обізнаності з питань освіти.

Для появи королева обрала лаконічний образ із білим пальтом-сорочкою українського бренду BEVZA. Пальто з осінньо-зимової колекції BEVZA прикрашене знаковою деталлю — трикутником на місці кишені, що уособлює традиційну українську хустку. Образ Ранія доповнила темно-синіми джинсами, білою футболкою та чорними кросівками.

Королева відвідала історичні місця, такі як базар у центрі Аль-Хадер, де місцеві художники та виробники продають товари та вироби ручної роботи, такі як прикраси, подушки та інші предмети. Королева Ранія також поговорила з ремісниками у центрі та похвалила їх за наполегливу працю та цілеспрямованість.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали