«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Як це було: у кінотеатрі «Оскар» відбулася прем’єра святкової анімаційної комедії «Грінч»

Серед гостей заходу – Сергій та Сніжана Бабкіни, Ніна Матвієнко, Вікторія Смеюха, Христина Бобкова, Олексій Душка, Наталія Кудряшова, Анна Добриднєва та інші

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Грінч спокійно живе разом із псом Максом у своїй печері на вершині гори, і майже цілий рік його ніхто не чіпає. Він бачить своїх сусідів тільки коли йде за покупками до магазину. Але коли приходить час Різдва, ці люди шумлять, жахливо голосно готуються та просто дратують бідолаху своїм грандіозним святом. Але цього разу вони вирішили зробити Різдво утричі більшим, ніж зазвичай – і тут терпіння Грінча закінчилося. Він зрозумів, що пора це все зупинити. У його геніальну голову прийшла не менш геніальна ідея – викрасти Різдво. Грінч прикинеться Санта-Клаусом, щоб це свято більше ніколи його не турбувало. Чи вийде у нього здійснити цей підступний план?

Прем’єра святкової анімаційної комедії з акторами дубляжу Сергієм Бабкіним та Ніною Матвієнко відбулася у кінотеатрі «Оскар» 14 грудня. Першими стрічку прийшли переглянути багато зіркових гостей.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Грінч» стартує з 20 грудня.