«Я не ідеальна, але пишаюся тим, хто я є»: Селена Гомес показала, як змінилося її тіло за 10 років

До та після

Американська співачка й акторка Селена Гомес порівняла свої фото в купальнику зараз і 10 років тому, вкотре відреагувавши на критику своєї фігури. Перший кадр, на якому Гомес позує у бікіні з принтом у стилі зебри, було зроблено у 2013 році, а другий знімок, у чорно-білому купальнику, — під час відпустки в Кабо-Сан-Лукас у Мексиці минулого року. 

Зірка наголосила на тому, що попри те, що за останні роки її фігура помітно змінилася, вона пишається тим, що не соромиться бути собою.

«Я зрозуміла, що більше ніколи не матиму такий вигляд. Я не ідеальна, але пишаюся тим, хто я є. Іноді я забуваю, що бути собою — це нормально», — зазначила Гомес.

Раніше Селена Гомес розповіла про те, що набрала вагу через ліки від червоного вовчака. «Коли я приймаю ці ліки, мій організм утримує багато води, я набрякаю, і це нормально. Коли я перестаю приймати ліки, то, як правило, худну», — поділилася вона.

Нагадаємо, у 2014 році стало відомо, що артистка страждає від червоного вовчака, а у 2017 році співачка перенесла операцію з пересадки нирки. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали