ЩО ГОВОРИТЬ ПРО ВАШ СТИЛЬ КОЛІР ВОЛОССЯ?

«СЛОВА МЕГАН ОЧЕНЬ ОГОРЧАТ КОРОЛЕВУ», — НОВЫЕ...

6 ОПАСНЫХ ИЗМЕНЕНИЙ, КОТОРЫЕ ПРОИСХОДЯТ В...

5 СПОСОБОВ ПРИВНЕСТИ ОСТРОТУ В ОТНОШЕНИЯ

ФОТОФАКТ: НАТАЛЬЯ МОГИЛЕВСКАЯ СТАЛА...

«Я навіть думала прати пелюшки, але коли спробували, то вирішили використовувати підгузки як і всі», — Onuka розповіла про своє материнство

Співачка дала інтерв`ю «Світському життю», в якому розповіла про перший місяць життя свого новонародженого сина

Фото: instagram/onukaofficial

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Лідерка українського гурту Onuka Ната Жижченко, яка у травні вперше стала мамою, розповіла, з якими труднощами стикнулася у перший місяць життя сина. Співачка зізналася, що виділити час на себе дуже складно, втім, реально.

«Коли кажуть, що з дитиною ти сам собі не належиш — це перебільшення, можна все встигнути. Але коли я стикнулася з першим завданням поїхати пофарбувати волосся, то це була така схема, що настільки перенервувала і не доробила усе, що потрібно було. Бо Євген написав, щоб виїжджала, якщо можу. Я залітаю додому, якраз син прокидається і я зрозуміла, що все-таки сенс у цих словах є».

онука з сином

Також cпівачка зізналася, що лише зараз починає усвідомлювати, що вона мама.

«До мене лише починає доходити. Євген, мені здається, набагато швидше до цього всього призвичаївся. Мені треба більше часу для того, щоб взагалі пустити когось у свій простір, моє серце. Але все запускається більш глибинно, втім, більш повільно».

Також Onuka розповіла, що під час вагітності була переконана — подружжя нічого не купуватиме, а використовуватиме різноманітні аналоги.

«Я навіть думала, як можна зменшити кількість підгузок, тому що один розкладається 500 років, а дитині треба 3000 підгузків на рік. Ми розглядали варіанти багаторазових підгузок, як їх використовувати, прати, але для таких маленьких їх навіть ще немає. Я навіть думала прати пелюшки, але коли спробували, то вирішили використовувати підгузки як і всі».

манекен з сином

«У нього був дуже свідомий погляд. Він зазирнув кудись дуже глибоко. Цей момент я запам'ятаю на все життя», — Onuka розповіла про народження сина 

Onuka вперше стала мамою

Одужання першої леді, 4-G в метро, весільні сукні Disney та інші добрі новини тижня

Что дальше: гороскоп на июль для всех знаков зодиака

5 продуктов, которые вызывают отечность

Так ли страшен глютен: мифы и правда