Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд

Подробиці скандального суду між зірками

Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд став однією із найгучніших подій останніх днів. Після того, як судовий процес став публічним — його трансляцію можна дивитися на телеканал Court TV — глядачі не перестають обговорювати деталі взаємин акторів. Зірки звинувачують одне одного у домашньому насиллі в їхньому скандальному шлюбі. З чого все почалось, якими були свідчення обох сторін, хто виступив свідками та про інші деталі судового процесу зірок розповідаємо в нашому матеріалі.

Історія стосунків Ембер Герд та Джонні Деппа

Ембер Герд та Джонні Депп познайомилися в 2009 році. Майбутнє подружжя зустрілось на зйомках фільму «Ромовий щоденник», де вони грали закохану пару. Їх стосунки почалися трохи пізніше — у 2012 році. Того ж року Джонні Депп розірвав взаємини з Ванессою Параді, з якою був разом 14 років та виховує двох дітей. Уже в 2014 році пара заручилася, а у лютому 2015 року зірки зіграли весілля на приватному острові Деппа на Багамах.

Розлучення Джонні Деппа та Ембер Герд

Ініціатором розлучення виступила Ембер Герд. Акторка подала на розлучення в 2016 році. У ході розлучного процесу жінка неодноразово розповідала про домашнє насильство, яке їй нібито довелося пережити у шлюбі з Джонні Деппом. Ці заяви призвели до погіршення репутації Джонні в кіноіндустрії. Режисери відмовлялися давати ролі актору, а кінокомпанії розривали контракти. Однак тоді Герд та Депп все ж досягли мирної угоди в позасудовому порядку. Розлучення завершилося у 2017 році. Однак згодом у ЗМІ почалися з’являтися непрямі докази невинності Деппа.

Позов Джонні Деппа проти Ембер Герд

Джонні Депп подав у суд на Ембер Герд у 2019 році після скандальної статті Ембер для The Washington Post. У матеріалі акторка відкрито заявила, що зіткнулася з домашнім насильством у шлюбі.

«Я стала публічною особою, яка відчула на собі домашнє насильство», — писала Ембер.

Депп, своєю чергою, звинуватив Герд у наклепі та вимагав доказів і перевірки достовірності цих фактів, які його колишня дружина висунула проти нього. У позові Деппа стверджується, що звинувачення Герд були «спродукованою брехнею», яка коштувала акторові його кар’єри та репутації. Зазначимо, що напередодні судового засідання Ембер заявила, що у своїй статті вона говорить абстрактно, не маючи на увазі стосунки з Деппом.  

Позов Ембер Герд проти Джонні Деппа

Разом із тим Ембер Герд подала зустрічний позов проти Джонні Деппа у 2020 році.  У позові стверджується, що Депп «вступив у змову» зі своїм тодішнім адвокатом Адамом Вальдманом. Зазначається, що Адам Вальдман сказав британському таблоїду The Daily Mail, що звинувачення актриси були «вигадкою» і діяв від імені актора, щоб «знищити та зганьбити міс Герд у пресі».

Свідчення Джонні Деппа

Вже 19 квітня 2022 року Джонні Деп почав особисто давати свідчення проти Герд. Актор зізнався, що його мати жорстоко поводилася з ним у дитинстві. Окрім цього, на засіданні була присутня сімейна терапевтка Деппа та Герд. Лікарка розповіла, що колишнє подружжя пережило жорстоке ставлення в дитинстві, тому в шлюбі вони створили ситуацію «взаємного насильства». У своїх свідченнях Депп зображав колишню як агресорку та поділився подробицями їх стосунків.

Актор розповідав, що одного разу Герд розлютилася на нього через те, що він пропонував їй підписати шлюбний контракт. Тоді вона запустила в актора дві пляшки алкоголю, одна з яких відтяла Деппу кінчик пальця. У лікарні Депп зазначив, що причиною травми став нещасний випадок, адже він не хотів, щоб його дружина мала проблеми.

У суді також були оприлюднені відео-, фото- та аудіоматеріали як доказ їхніх токсичних стосунків. З них стало відомо, що Джонні Депп також словесно ображав свою дружину та бажав їй смерті. Після цього актор сказав, що любить чорний гумор, і йому соромно за певні слова, але у сварках з Ембер він ніколи не дозволяв підіймати на неї руку, як і на будь-яку іншу жінку у своєму житті. Також актор зазначив, що у сварках Герд постійно погрожувала йому покінчити життя самогубством.

«Сварка могла початися з ляпаса, зі штовхання, з того, що вона могла кинути пульт від телевізора в мою голову чи виплеснути склянку вина в моє обличчя», — сказав Депп.

Свідчення Ембер Герд

У своїх свідченнях Ембер зазначила, що домашнє насилля з боку Джонні відбувалося, коли той був під впливом наркотиків та алкоголю. Актор же говорить, що твердження Ембер щодо його наркозалежності «сильно перебільшені».

Акторка засвідчила, що Депп часто звинувачував її у зрадах, попри її заперечування, що часто переростало у фізичні напади. Так, акторка розповіла про інцидент у 2015 році, коли пара була в Австралії на зйомках п’ятого фільму «Пірати Карибського моря». Вона поділилася історією про те, як Депп побив її, а потім вчинив сексуальне насилля пляшкою після вживання MDMA-препарату. За її словами, гнів актора був спричинений через ревність. Депп звинуватив її в романі з іншим актором. Герд засвідчила, що Депп напав на неї, вдарив в обличчя, відкинув її, зірвав з неї нічну сорочку та схопив за шию.

Також акторка розповіла, як Депп пробив стіну біля її голови, штовхнув її на землю та вдарив.

Депп і Герд демонстрували фотографії синців на обличчі, що залишилися внаслідок побоїв, однак треті особи звинувачували в агресії обох. У суді також поставили під сумнів синці Ембер, які начебто залишав Джонні. Адвокатка актриси висунула присяжним палетку коректорів Milani Cosmetics, якою Герд користувалась, аби приховати синці. Проте, ця палетка була випущена у 2017 році, коли пара вже рік була у розлученні. Це було підтверджено виробниками, які опублікували ролик, що викриває брехню актриси.

Свідки

Свідки Джонні Деппа оскаржують версію подій Герд. Так, троє поліціянтів зазначили, що після виклику до будинку екс-подружжя після чергової сварки не побачили на обличчі Герд поранень, про які вона говорила. Медсестра, яка лікувала Герд і Деппа, Ерін Фалаті також сказала, що не пригадує, щоб бачила на Герд будь-які травми невдовзі після інциденту.

Бен Кінг, менеджер з нерухомості в австралійському будинку, де пара зупинялася у 2015 році, розповів, що у будинку були пошкодження — зокрема розбите скло, кров і поламаний стіл для пінг-понгу.

Судова психологиня, яка оцінювала Герд, Шеннон Каррі діагностувала в Ембер Герд межовий та гістріонний розлади особистості, заперечуючи, що в неї були ознаки посттравматичного стресового розладу. А от докторка Г’юз засвідчила, що в Ембер Герд посттравматичний стресовий розлад через подружнє насилля, якого вона зазнала у своїх стосунках із Деппом.

Сестра Герд, Вітні Енрікес, засвідчила, що стала свідком однієї сварки пари, під час якої Депп схопив Герд за волосся й кілька разів вдарив її в обличчя. А візажистка Герд розповіла, що їй доводилося маскувати синці та побої макіяжем для появи Герд на шоу Джеймса Кордена.

Серед свідків були присутні і зірки. У судовому засіданні свої свідчення дала Кейт Мосс, яка зустрічалася з Деппом з 1994 по 1998 рік. Модель спростувала заяву Герд про те, що Депп одного разу штовхнув її зі сходів під час подорожі на Ямайку. «Джонні ніколи не штовхав мене, не бив і не кидав мене зі сходів», — засвідчила Кейт Мосс під час допиту.

У справі також були використані текстові повідомлення Ембер Герд з Ілоном Маском, в яких вона розповідала про свій шлюб з Деппом. Фігурував у справі і Джеймс Франко, який бачив синці на обличчі Герд після однієї з імовірних сварок.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали