Про що ж насправді говорили Селена Гомес і Тейлор Свіфт на «Золотому глобусі»: розбиралися експерти з читання по губах

Про Тімоті Шаламе чи все ж ні?

Цьогорічна церемонія «Золотий глобус» принесла нам чимало вірусних мемів і тем для обговорення. Одним із таких моментів, який зірвав соцмережі, стали кадри, на яких Селена Гомес, Тейлор Свіфт і Кіллі Сперрі активно щось (або когось) обговорюють. Це стало приводом для величезної кількості пліток і здогадок: про що ж насправді розмовляли зірки?

На відео, що поширюється в інтернеті, Селена Гомес розповідає подругам історію, від якої Тейлор застигає в шоку й потім відповідає подрузі, шепочучи щось на вухо. 

Однією із теорій користувачів мережі стало те, що дівчата ймовірно говорили про Кайлі Дженнер, яка відхилила прохання Селени сфотографуватися з Тімоті Шаламе. Авдиторія розшифрувала уривки фраз співачки: «Вона сказала ні, будь ласка», «Він нічого не сказав чи зробив у відповідь» — і запитання від Кіллі Сперрі: «Хто, Тімоті?» — після якого Гомес ствердно кивнула.  

 

@thelocalb A little lip reading subtitles from yesterday’s goldenglobes #goldenglobes2024 #goldenglobesdrama #selenagomez #selenakyliedrama #selenataylor #selenatimothee #gossip #taylorswift #kyliejenner #timotheechalamet #viral #fypシ ♬ People You Know - Selena Gomez

 

Американські видання навіть залучили до роботи експертів із читання по губах, які нібито підтвердили ці припущення. Один із фахівців помітив, що Селена сказала подругам: «Він не хотів фотографуватися зі мною. Він сказав "ні"». Проте інсайдери заперечили це, зазначивши, що співачка навіть не розмовляла з Тімоті на церемонії.

Розвіяла усі чутки сама Селена, додавши під дописом E! News, що вона ділилася новинами про власних друзів.

«Ні! Я розповідала Тейлор про двох моїх друзів, які почали зустрічатися. Це не те, що когось стосується», — зазначила Гомес. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали