Виклик для Вільяма: чи зможе принц Уельський бути новим лідером королівської сім’ї

Майбутній король має власний підхід до лідерства

Після численних маніпуляцій щодо стану королівської сім’ї та новин про хворобу Кейт Міддлтон принц Вільям взяв на себе публічну активність та лідерство як майбутній очільник монархії. Нещодавно він з’явився на обкладинці британського видання Tatler — матеріал про принца Уельського присвятили його силі духу, принципам та благодійній діяльності. Чи справиться Вільям із відповідальністю майбутнього монарха? 

Як зазначають у публікації, принц Уельський і раніше вважав, що королівська сім’я має модернізуватися, розвиватися та залишатися актуальною. Зараз він шукає власний спосіб бути близьким до людей та приносити користь усім як глава нації, розділеної важкими часами, конфліктами за кордоном, а також соціальною та політичною невизначеністю. 

Вільям перейняв лідерство на себе після звісток про рак у короля Чарльза та Кейт Міддлтон. Тепер він реалізовує давні ідеї, висловлюється щодо найбільш спірних питань сучасності та вживає заходи для боротьби з бездомністю.

Підхід принца Уельського відрізняється від того, який має король Чарльз. «Він високо оцінює модель свого батька, але робить усе по-своєму», — зазначає автор у матеріалі. Водночас король Чарльз з розумінням ставиться до підходів Вільяма, як і до бажання принца «робити час із родиною священним». 

Принц Уельський прагне, щоб його діти зростали хорошими людьми, й каже, що його сім’я є звичайною. Найбільшим прикладом для нього залишається королева Єлизавета II. Проте Вільям шукає інший шлях, щоб презентувати королівську сім’ю в стародавній інституції, яка має відповідати сучасності. Його завдання — розробити щось модерне у світі, який постійно змінюється. Він стикається з різноманітними новими проблемами — або старими проблемами в нових іпостасях.

«Вільям — це, можливо, новий тип лідера, який зможе зберегти актуальність і резонанс монархії впродовж найближчих десятиліть. Королева Єлизавета II є вагомим прикладом і пам’яттю, але вона належала своєму часу. Вільям — самостійна людина», — підкреслюють у матеріалі.

Нагадаємо, нещодавно Кейт Міддлтон у відеозверненні сказала, що в неї діагностували рак. Зараз вона проходить лікування.

Раніше Букінгемський палац також повідомив, що в короля Чарльза III виявили рак. Про це стало відомо під час його лікування через збільшення простати.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали