Відверта розмова Маші Єфросиніної та її чоловіка в новому подкасті «Квиток на Марс»

Герої наступних випусків — Олександр Терен та Микола Зирянов

Маша Єфросиніна презентувала подкаст «Квиток на Марс» на своєму YouTube-каналі. Новий проєкт ведучої — це діалог, щира розмова чоловіка та жінки на важливі для обох теми. Гостем першого випуску на тему «Він, Вона, Війна» став чоловік Маші — військовослужбовець Тимур Хромаєв.

«Раніше ми ніколи не обговорювали питання, які нас турбують, так відкрито, на публіку. Ми поговоримо про те, як змінилася наша сім’я після початку повномасштабного вторгнення, та чому Тимур ухвалив рішення стати військовим самостійно, не порадившись зі мною. Про заповіт, який Тимур залишив. І чутки про розлучення та молоду коханку Тимура», — коментує Маша Єфросиніна. 

У наступних випусках з’являться такі гості: ветеран війни Олександр Терен (тема «Що для тебе кохання?»), стендап-комік Микола Зирянов (тема «Мода на толерантність»), телеведучий Єфим Константиновський (тема «Я любитиму тебе будь-яким?»). 

Подкаст доступний у відеоверсії на YouTube-каналі Маші Єфросиніної, а також в аудіоверсії на Apple Podcasts, Spotify Podcasts, NV Podcasts та MEGOGO audio.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали