Відео дня: Крихітка, Круть, Тонка та ROXOLANA в Жіночому маніфесті «Ти є велика сила»

Прем’єра Від MEGOGO, ООН Жінки в Україні та Українського Інституту

7 березня під час нагородження Премії Women in Arts. The Resistance відбулася премʼєра Жіночого маніфесту «Ти є велика сила». Це авторська робота команди музичного каналу MEGOGO LIVE спільно з ООН Жінки в Україні та Українським інститутом. 

Медіасервіс MEGOGO вдруге долучився до підтримки Премії, адже поділяє її цінності в розвитку свідомого суспільства. Цього року команда MEGOGO LIVE презентує маніфест, аби наголосити на важливості внеску жінок у всі сфери нашого життя, зокрема в культуру. Жінки займаються волонтерством, долучаються до лав ЗСУ, роблять грандіозні відкриття і надихають своїм мистецтвом мільйони, наближаючи нашу перемогу.

Виконавицями пісні «Ти є велика сила» стали співачки Саша Кольцова («Крихітка»), Марина Круть, ROXOLANA та Олена Карась («Тонка»), яка також написала і музику. Завдяки тому, що кожна з артисток представляє різні музичні стилі, у тандемі вони створили унікальну роботу. У відеороботі також знялися номінантки цьогорічної Премії: Алевтина Кахідзе, Альбіна Ялоза, Вікторія Амеліна, Галина Крук, Лізавета Герман, Любов Якимчук, Ніна Захоженко та Оксана Черкашин.

Музичним продюсером маніфесту виступив саундпродюсер та музикант Ярослав Татарченко, відомий за участю в гурті «Тонка» та сольним електронним проєктом Bunht. За ідею, відео-продакшн та промо відповідає команда каналу MEGOGO LIVE. 

«Ми всі потребуємо підтримки, саме це і є метою маніфесту: надихнути жінок не спинятися на досягнутому і продовжувати вести власну боротьбу. Що б це не було: волонтерство, фронт, мистецтво, робота, сімʼя», — розповідає  Лірон Добровольська, режисерка каналу MEGOGO LIVE.

«За останні роки премія Women in Arts стала платформою для підкреслення таланту та демонстрації досягнень українських мисткинь і діячок культури. Цього року Премія ще більш особлива для нас, адже вона вшановує досягнення за два минулі роки і внесок номінанток у спротив та відновлення. Це наш спосіб відзначити виняткову гідність, мужність, стійкість і талант українських жінок», — зазначила Сабін Фрейзер, Представниця ООН Жінки в Україні.

Цього року лауреатками премії у відповідних номінаціях стали:

Жінки в візуальному мистецтві — Алевтина Кахідзе

Жінки в музиці — Алла Загайкевич

Жінки в театрі — Ніна Захоженко

Жінки в кіно — Аліна Горлова

Жінки в літературі — Галина Крук

Жінки в культурному менеджменті — Юлія Ваганова

Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях — Анастасія Платонова

Особлива відзнака (Special mention) — Юлія Сідорова (Куба)

 

Women in Arts — це незалежна премія, заснована у 2019 році Українським інститутом та ООН Жінки в Україні у рамках руху солідарності за ґендерну рівність HeForShe. Мета премії — звернути увагу на досягнення жінок, які працюють у сферах культури та мистецтва. «Вогонь запеклих не пече» — гасло цьогорічної премії Women in Arts. The Resistance, яка охопила два попередні роки. У 2022 році церемонія не відбулася через початок повномасштабного вторгнення, відтак Women in Arts 2023 набула нового сенсу, що закладено у назві «The Resistance» та в айдентиці премії, елементи якої символізують опір.

MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі. 

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події. У 2018-му році MEGOGO створив музично-розважальний канал MEGOGO LIVE. Головна мета проєкту — підтримка сучасної української музики та популяризація молодих артистів. Канал цілодобово транслює кліпи українських виконавців та створює власні шоу, гостями яких стають як популярні зірки та блогери, так і зовсім нові імена в українському шоубізі. Крім того, для популяризації української музики, у 2022 році канал створив музичну премію MEGOGO MUSIC AWARDS.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали