Вічна муза: 25 обкладинок ELLE з Клаудією Шиффер

25 серпня супермодель святкує 53-річчя

25 серпня своє 53-річчя святкує німецька супермодель Клаудія Шиффер. Її життя перевернулося з ніг на голову у 17 років — тоді дівчина зустріла в одному з нічних клубів Дюссельдорфа директора модельного агентства Metropolitan Models Мішеля Леватона. Він переконав батьків майбутньої супермоделі відпустити її до Парижа, а вже за рік, у липні 1988 року,  Клаудія вперше з`явилася на обкладинці французького журналу Elle.

«Кожна обкладинка запам`ятовується, але, безумовно, моя перша — для ELLE France — була особливою. Я тоді жила в Парижі, і вона витріщалася на мене з кожного кіоску», — згадувала Шиффер.

Незабаром дівчина почала співпрацювати з Домом моди Chanel, стала музою Карла Лагерфельда й однією з найуспішніших моделей разом із Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд, Ліндою Євангелістою, Хеленою Крістенсен та іншими.

Клаудія брала участь у шоу майже всіх провідних дизайнерів та стала рекордсменкою серед моделей за кількістю фотографій на обкладинках журналів, що зафіксовано Книгою рекордів Гіннесса» — вона з`являлася на обкладинках понад тисячу разів. У день народження легендарної супермоделі милуємося її яскравими, стильними та дуже різноманітними обкладинками для ELLE.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали