Важкохворому Брюсу Віллісу поставили новий діагноз

У актора виявили деменцію

У Брюса Вілліса виявили лобово-скроневу деменцію. Про це йдеться у заяві родини голлівудського актора. Минулої весни у 67-річного Вілліса діагностували афазію, яка викликала порушення мови. Згодом хвороба прогресувала, і тепер лікарі змогли уточнити діагноз.

«З того часу, як навесні 2022 року Брюсу поставили діагноз "афазія", його стан прогресував, і тепер у нас є більш конкретний діагноз: "лобово-скронева деменція" (відома як ЛСД). На жаль, проблеми зі спілкуванням — лише один із симптомів хвороби, з якими стикається Брюс. Хоча це болісно, але зрештою отримати чіткий діагноз — це полегшення», — йдеться у заяві рідних актора.

Близькі Брюса Вілліса зазначають, що лобово-скронева деменція — це найпоширеніший тип деменції серед людей віком від 60 років. Згідно з описом на сайті британської Національної служби охорони здоров`я, лобово-скронева — це «незвичайна» форма деменції. Вона викликає зміни у поведінці та мовленні.

Родичі актора вирішили публічно розповісти про його стан здоров’я, аби привернути увагу суспільства до цієї хвороби.

«На сьогодні лікування від цієї хвороби не існує, такою є реальність, але ми сподіваємося, що вона зміниться в найближчі роки», — зазначила родина Вілліса.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали